Speed Racer (2008)

Příšerný, barvně přeplácaný, přeslazený bonbon, z kterého se mi chce zvracet a hrozně mně nudí ho cucat, takže ho musím vyplivnout.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tak tohle je opravdu epická záležitost, knihy od Martina, tedy konkrétně tuhle ságu jsem začla číst, tak před 7 lety a byla jsem opravdu nadšená a ani mně nenapadlo, že by si tohle někdy mohlo vzít HBO pod křídla a udělat z toho tak vynikající seriál. Musím přiznat, že začátku jsem nebyla tak nadšená, ale to bylo mým psychickým rozpoložením v tu dobu, kdy jsem na to začla koukat. Pak to už jen gradovalo a těšila jsem se na každý díl jak malé děcko. Akorát, co mně opravdu sere je to, že další díl od Martina, který už vydal, vyjde u nás až s druhou serií, toto je na facku. Vzhledem k tomu, že mi opravdový zarputilí fanoušci na to čekáme, už jakže dlouho?, asi 4 roky.

Barbar Conan (2011)

Opět špatný fantasy film, nevím jestli se vůbec dočkáme nějakého kvalitního zpracovaní z téhle oblasti, kdy tyhle hovna jsou všude. Když srovnám Barbara, Hon na Čarodějnice a Solomona, vede asi Kane. A to si říká Barbat, když má tak hladce vyholenou hruď.

Londýnský gangster (2010)

Zabavné plné anglických a irských gangsterů, tyhle záležitosti mně baví. Ale, co mně nebaví je herečka Keira Knightley její do očí bijící divný vzhled, stejně jedinýho, co umí je kouřit cigarety a i to se prý musela naučit, kvůli filmu Pokání.

Obhájce (2011)

Mrazivý, pěkný a napínavý thriller. Naposledy jsem viděla, dobrý film z tohoto prostředí - Nothing but the truth a tohle se tomu opravdu mohlo rovnat. Povedlo se.

Super 8 (2011)

Hezká sci-fi pohádka, to je asi vše.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Tak tohle se docela povedlo, opravdu to bylo Rychlá a Zběsilá jízda.

Voda pro slony (2011)

Ne ne, tohle opravdu nebylo tak úžasné jak jsem čekala. Ano pěkné prostředí cirkus, zvířata a tak, ale to bylo vše. Zajímavý herci, ale jinak docela nudné pro mně

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Opravdu velice kouzelný film, který mně chytl za srdce. Kéž bych ho viděla s někým jiným, ne s ním :-(

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Fountain of Youth ani nevím kolikrát tam tohle zaznělo. Neviděla jsem ještě všechny díly pirátů, no vlastně jsem ještě nezkoukla trojku, ale upřímně doopravdy bavila asi jen jednička. Určitě mají v plánu i pětku, achjo.