Tintinova dobrodružství (2011)

Opravdu kouzelná podívaná, ale really pět hvězdiček, to si nemyslím. Tvůrci si s tím opravdu vyhráli, už úvodní titulky jsou hodně povedené, ale později jsem se začla nudit (opravdu jsem měla usínací záškuby), nevím jestli to bylo tím, že jsem byla hodně unavená nebo, jestli tam bylo nějaké hluché místo, opravdu nevím. Ale jak začla akce, tak jsem ožila a hodněkrát jsem se i od srdce zasmála a že ji tam bylo dost, vlastně skoro celá druhá půlka na tom stavěla a tak to asi i mělo být. Celý film mi přišel místami uspěchaný, že to Spielbergovi nestačí a, že by potřeboval víc času. Divák vyčkával, co se bude dít a pak najednou zjistil, že už se to stalo. Celkové shrnutí bylo to dobrodružné. Ale podle prvních ohlasů jsem čekala něco víc...

Pařba v Bangkoku (2011)

Co se kurva stalo? To uslyšítě několikrát, ale chvíli potvrá než se to dozvíte, stejně jako v part I. Todd Phillips se snaží šokovat a bavit diváky zároveň, ať už jde o roztomilujou kuřáckou opici nebo o cokoliv jiného. Alan je zase na zabití, i když to myslí dobře. Musím přiznat, že jsem se bavila, ale ne královksy, jako u jedničky, protože to prostě bylo něco nového, ale tohle je přesně jak říká Disk kopie prvního dílu. Už filmem Na doraz dal Todd najevo, že není uplně ve formě, ano tady si trochu polepšil, ale mně neohromil. Určitě přijde i s trojkou, protože tohle téma lidi baví.

Nešika (2011) (seriál)

Další celkem usměvný teen sitcom, baví, ale tohle přece není žádné nové téma, spousty filmů možná i seriálu má za hrdinku někoho, kdo je přehlížen a nakonec se mu pomalu, ale jistě podaří se prosadit. Vůbec neznám herce, ale jednu věc nemám ráda na těhlech záležitostech, když tam hrají dívky, které mluví moc, tedy kamarádka Jenny a pro ukázku z jiného soudku např. ve Stmívání Jessica - vlézlá slečna.

2 $ocky (2011) (seriál)

Jestli jste shlédli a new girl pilot a chcete si spravit náladu, určitě doporučuji jít do tohohle. Protože holky nejen, že jsou hot, ale také pálí jednu super hlášku za druhou. Samozřejmě Kat Dennings vede tenhle útok smíchu. Shlédla jsem vše, co bylo ke zkouknutí během pár hodin a chci víc. Po shlédnutí dalších dílu, přidávám hvězdičku, to ani jinak, nejde, vždy se královsky pobavím i Caroline, začíná dobře střílet hlášky. Miluju Max a nezbývá než se těšit na další díl a pak na druhou sérii.

Láska je Láska (2004) (seriál)

Kdysi mi to doporučila kamarádka a mně to nějak nezaujalo, i když já a ten seriál máme mnoho společného. Po dvou dílech jsem to vzdala a vrhla se na jiné seriály. Teď znova mně to přilákalo a opravdu to žeru, i když jsou mi nějaké postavy nesympatické a nějaké naopak miluji, stejně si myslím, že mi to vydrží a snad zkouknu i všechny díly. Nevím, ani kolik je sérií, ale předpokládám, že tak 5, 6. Ne, že bych neměla na co koukat, ale tohle mně doopravdy baví.

Panství Downton (2010) (seriál)

Užasné drama, angličani to doopravdy umí. Kvalitní herecké obsazení, kterému velí paní herečka Maggie Smith. Nemůžu jinak než jéct epizodu po epizodě, hrozně mně to chytlo a už asi nepustí. Jen škoda, že to je spíš taková minisérie, doufám z hloubky mého srdce, že udělají i další řady. Tento seriál i v druhé sezóně si stále drží laťku . Najdete zde vše, intriky, lásku, oddanost, prostě všechny vlastnosti správného dramatu. Ty postavy musíte milovat, i když je to podlý bastard Thomas nebo úlisná O´Brianová. Přidala jsem k hodnocení hvězdičku, protože si to sakra zaslouží. A nesouhlasím s tím, že druhá série postrádá drajv, jak tvrdí Ant.

Assassin's Creed: Ascendance (2010)

Miluji tu hru, pro fanoušky je povinnost toto zkouknout. Přála bych si, aby udělali celovečerní film. Aspoň, že teď se těším na Revelations.

Dokonalý trik (2006)

Diváci znají pravdu.Svět je jednoduchý. Ubohý.Naprosto daný. Když je ale oklameš,třeba na jedinou vteřinu, užasnou. A ty pak uvidíš něco jedinečného.Ty to opravdu nevíš? Jde o výraz v jejich tvářích.

Nová holka (2011) (seriál)

Zajímavá a půvabná Zooey se proměnila v ženu s příšerným vkusem a ještě horšími řečmi, proč to proboha udělala a opravdu nechápu, jak se to někomu může líbit. Mrzí mně to, taky jsem se těšila, že to bude nějaký osvěžující a příjemný a hlavně vtipný sitcom a ne trapnost nad trapnost. Myslím si, že se to nedožije druhé série a už vůbec nevěřím, že by laťka stoupla postupem času.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Drsní chlapci, motorky a vše okolo jak se patří - zbraně, drogy, kožené bundy a dítě. Charlie Hunnam je dobrý týpek, už v Hooligans se mi moc líbil. Více zde asi nenapíšu, viděla jsem jen zatím první díl a je to slušná záležitost, konec pilotu byl moc hezký.