Žena v černém (2012)

Krásně ponůré, strašidelné a divné až je to nepříjemné. Angličani to prostě umí, mají na to skvělé prostředí. Na začátku mi trochu lezl Harry Potter do hlavy, ale pak už to bylo dobrý. Dokonce jsem se i lekla, konrétně při scéně u okna, jak se Dan vidí a je tam i někdo jiný. Konec byl vskutku neobvyklý byla jsem příjemně překvapená a to jsem ocenila a k hodnocená přibyla ještě jedna hvězda. Souhlasím s CBD a podívám se na Jezero smrti :-)

Avengers (2012)

Ač jsem nadšenec komiksů a filmů podle nich, poslední dobou mně to nebaví, je toho moc. Neočekávala jsem nějak extra tento film. Vtipné hlášky byly, nejvíc pro mně Tony - byl opravdu excelentní a Hulk - byl opravdu divný zářili. Jelikož jsem nedávno viděla Transformers 3 (ano teprve), tak jsem z té velké akce, byla spíš otrávená, protože ona je v těchto filmech dost podobná. Nějaké samostatné filmy o hrdinech z Avengers jsem ani neviděla a nechce se mi to ani napravovat. Nechápu opravdu z čeho jsou ostatní tak nadšení - no tak ano jsou tam jejich milované postavy na, které se hrozně těšili, ale stejně, prostě lepší průměr.

Kronika (2012)

Dostala jsem tip na tenhle velice zajímavý anti-hrdinský film. Je to spíš za 3 hvězdy, ale musím dát 4, protože mně to opravdu vzalo, jak se v Andym všechno vzbouřilo, bylo to strašně silné ten konec - bratrský boj o mír, akorát každý to měl po svým. Opravdu velké emoce.

Underworld: Probuzení (2012)

Tak to bylo fakt pošahaný, rychlý, divný a totálně chaotický, ale vypadá to, že bude zase pokračování nebo já už fakt nevím. Přála jsem si ať to pokračuje, kdy? po dvojce, ale teď si přeju ať to zkončí, jasně vydělává to prachy, ale je to už prostě trapný. Selene pořád stejně skvělá, to se nezmění, ale ten zbytek je nudný a ohraný.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Krásně morbidní a přitom srandovní. Opravdu jsem se smála, až jsem se za břicho popadala, jsem s touhletou dokonalou slátaninou spokojená. Labine je dobrý a nezklamal. (V Reaperovi jsem ho poprvé viděla a hned jsem si ho oblíbila)

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Přesně jak jsem čekala, Hra stínů nezklamala a byla to opravdu velká zábava. R. Downey pořád vtipný, tak se mi to líbí. Hodně mně tam bavila Noomi a příjemně tuto akci zpříjemnila. Moriarty byl taky dobrý i když trochu divný ( měla jsem v hlavě toho z Sherlocka od BBC, ale ten byl ještě divnější). Nejvíc mně baví Sherlyho převleky, prostě to nikdy neomrzí, ne ale opravdu Robert je v této roli fakt skvělý a Dr. Watson no prostě takový normální loajální pomocník roztomilý. Mycrof byl Stephen? Jsem si říkala, kdo to sakra je, koho mi to připominá, tahle role byla taky dost dobrá. Pokračování Sherlocka se povedlo třikrát hurá!

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Nevím, co mám k tomu říct, prostě Belle se chtělo umřít a tak to muselo být. Tahle část byla fakt slabá a skoro vůbec mně nebavila, stejně je to pořád "to stejné" s pár obměnami dokola. Edward, Jacob, Jacob, Edward, Bella, Bella prostě upíří a vlkodlačí mela.

Krvavý stát (2011)

Podívala jsem se na to, jen proto, že to je od Kevina, jinak bych o to ani pohledem nezavadila. A musím říct, že je to totální kokotina, která mně akorát před spaním nasrala, ale přiznávám, že jsem z toho byla docela vypsychovaná, ty trumpety mně taky trochu vyděsily.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Jsem z toho očarovaná nebo spíše rozčarovaná, krásná a fascinující podívaná, ale ten příběh docela i nuda, rozhodně tam něco pokulhává. Pocta filmu a celkově vyseknutá poklona s tím souhlasím, to teda. Nejúžasnější bez pochyby - Ben Kingsley. Ještě něco chci napsat, ale nějak nemám slov, koukala jsem na to před spaním a když to furt nekončilo, tak už jsem toho měla dost.

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Koukla jsem na trailer a tak jsem se těšila, ale na to, co přišlo jsem nebyla moc připravená. Zezačátku nepříjemný chaos, pak se to začlo rozjasňovat a začlo mně to fascinovat. Za všechno, co Kevin dělal jsem ho nenáviděla, ale nakonec jsem byla ráda, když ho po tom všem jeho matka objala. Nikdy na tenhle film nezapomenu, bylo to silné psychodrama a Tilda excelovala jako opravdová máma.