Velká ryba (2003)

Tak velké dobrodružství jako je život a navíc tak kouzelné, s bohatou fantazií je život o tolik krásnější. Jedna z nejlepších pohádek pro dospělé, kterou jsem kdy viděla.Time Burtone velká poklona!

Ill Manors (2012)

I když jsou komentáře přesvědčivé, tak se na to nemusíte dívat pane Verbale, pokud to není šálek vašeho čaje. Filmy z prostředí ulice mě vždy zajímaly a přitahovaly, stejně i to, co se tam děje. Ben Drew aka Plan B si moje hodnocení plně zaslouží, tenhle smutný, drsný a velice emotivní film naprosto plní svojí roli, ke které byl stvořen, varuje a ukazuje, co se kolem nás děje, tam kam se ani vkročit neodvažujeme - na ulici.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Tak strašně rychlý a přeakčněný, až to nestíhám, nemůžu se do toho dostat a to mě nebaví a celý film mi to kazí. Jediný, kdy mě tenhle film zajímal a nějak naplňoval, byly scény Letty vs Dom.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Co těm filmům chybí hm? Spíš se mi zdá, že jsou všechny stejný. Snaží se být nejakčnější, nejneuvěřitelnější, šokující, hlavně svou velikostí, které nestačí už plátno, ale musejí vám jí pomocí 3D obrazu, nacpat přímo do chřtánu. Nepovažuji 3D za film, nic přitom necítím, je to jenom zábava a jedna velká jízda. Nechci se opakovat a fňukat jak mně Guillermo del Toro zklamal, ale je to tak. Pacific Rim je průměrný 3D "film". Za hudbu velké plus, hned na začátku mě zaujala a já věděla, že se jedná o práci opravdového mistra.

Svět zítřka (2004)

Na oko radost pohledět, ale prostý příběh uším už moc nesedne. Steampunkový film, který mně až tak nebaví, pořád moje mysl při něm kdesi bloudí a musím se do toho znova a znova nořit. Hezké je, že se můžete do vody ponořit a to bylo kde? V Bioshocku, hezká připomínka. Mezi Nebeským kapitánem a Polly je takový zvláštně hezký až nechtěný vztah, to byl dobrý tah. Lepší průměr, jsem lehce zklamaná a trochu i otrávená z tohohle experimentálního veledíla.

Na špičce jazyka (2002) (TV film)

Nemám slov ani, co vytknout, byl to kouzelný večer, to musím podotknout.

Vedlejší účinky (2013)

Brilantně zamotaný film jako klubko nití a v druhé polovině neustále příjemně i nepříjemně překvapující. Velice zajímavé pro mně bylo hlavní téma - prášky, šílenci a diagnozy. Za Rooney Maru snižuji hodnocení, její herectví mi není úplně sympatické, ale její kamarádství s Zetou-Jonesovou mi udělalo nesmírnou radost, škoda, že to bylo tak krátké.

Jen Bůh odpouští (2013)

Porno, krev, ženy a zpěv, když to shrnu, hodím to do průměru, strašně se to tváří, že je to něco víc, ale není a hodí se to spíš do kin art zaměřených. Hudba mně zaujala a box pro ten mám slabost.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Uvidíte epický masakr plný krásných žen, pardon čarodějnic - Famke Janssen jsem si opravdu sedla na prdel, uslyšíte hodně zbraní, divných zvuků a hlavně trefné a vtipné hlášky. Váhala jsem zda dát 4 hvězdné hodnocení, ale co na (ne)kvalitu příběhu sere pes, jak už někdo zmiňoval, také to vidím na guilty pleasure.