• Romantický

Divoši (2007)

WOW! Laura Linney a Philip Seymour Hoffman klasicky výborní... a ta namíchaná směs vtipných dialogů s nikterak veselým tématem mi chutnala moc.

Teče tudy řeka (1992)

I já mám moc ráda režie Roberta Redforda... to jeho pomalé tempo, které kdyby bylo rychlejší, tak je všechno špatně.

Rachel se vdává (2008)

Skvělý film, taková pěkná rodinná mozaika, která, a proč ne vlastně?, se vybarvuje na svatbě, kde si každý přeje co nejmíň problémů.. a ovšem: skvělá Anne Hathaway!

The Go-Getter (2007)

Chybičky, nechybičky, Lou Taylor Pucci a Zooey Deschanel byli hodně příjemní společníci a já byla nadšená. Z celé jejich jízdy jsem byla nadšená.

Samá chvála (2004)

Vtipný, vtipný, vtipný... takže chcete-li se pobavit, pusťte se do toho!

Million Dollar Baby (2004)

Clintu Eastwoodovi ta jeho režisérská židlička padne jak ulitá. Výběr scénářů, herců, nálady filmů, způsob natočení: obdivuhodný!

Hledání Země Nezemě (2004)

I já jsem byla za začátku zvědavá na svou vlastní reakci, protože mi "dětská klasika" Peter Pan nic neříká. Holt jiný kraj, jiný mrav, ale kde jsou Johnny Depp a Kate Winslet, nemůžu být zklamaná. Oba patří mezi mé "nej". A vím, že na ně budu asi už vždy hledět neobjektivně, ale nemůžu jinak. A tak tedy 4 hvězdičky.

Tráva (2005) (seriál)

Bomba! Mary-Louise Parker úžasná. Ostatně, celá ta její povedená rodinka a lidi kolem nemají chybu :-)

Jako malé děti (2006)

Ke komentáři Kleopatry nemám co dodat, asi jsem taky ten typ, který oblibuje ve filmech ta tření ve vztazích, která leckdy jdou až do morku kostí a za ty postavy jen tiše trpim, protože je mi jasný, že z toho nic dobrýho nekouká, jenže když ono to nejde jinak :-) A Kate Winslet znovu a znovu tleskám. Je skvělá a já mám tenhle film hodně ráda.