Hrdina (2002)

Příběh je příliš roztříštěný, chytl mě až za polovinou. Soubojů je přehnaně mnoho a k ději moc nepříspívají. Tolko negativa. Pozitiva - chytlavá vizuální stránka, zajímavé myšlenky, skvělí herci a epická hudba. Takový Tygr a drak se mi sice líbil víc, měl jednu silnou dějovou linii, ovšem herci jsou stejně dobří v obou filmech.

Telefonní budka (2002)

Dobrý film, kterému formálně nelze nic vytknout.Téma bylo skvěle využito, jenže pro mě je zkrátka málo výživné. Zkrátka dobré, ale zapomenutelné.

Animatrix (2003)

Nejvíc se mi líbil poslední let Osirise, World record a Program, ale i ostatní jsou vynikající, žádný příběh není špatný. Škoda jen , že jsou to opravdu jen fragmenty, děj není rozvitý natolik, aby mě dokázal úplně vtáhnout. Celý Animatrix bych charakterizovala jako velmi zajímavý a originální, doporučuju všem fanouškům.

Smoochy (2002)

Skvělá komedie, herci se představují v neobvyklé poloze, a ačkoli je děj dost odhadnutelný, dialogy a gagy to vynahradí. Pokud se na film naladíte, budete se bavit.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Nejlepší Asterix, naprosto geniální gagy ("Promiňte mi mou zvědavost, ale jak vlastně vypadala ta Bestie?" "Hmm..., chutnala výtečně.")

Sunset Boulevard (1950)

Výborně vystavěný a zahraný film, ale zase nemůžu říct, že by mě to úplně pohltilo. Ale to je jen můj problém, moc ho všem doporučuji.

Posedlost (1992)

Skvělý film, který jen potvrzuje to, že herci a scénář dělají film.

Matrix Reloaded (2003)

Co bylo v prvním díle dokonalou filmovou stylizací, tady trochu skřípe. Spousta filozofických dialogů příběh vůbec neposouvá, a celý příběh je zbytečně překomplikovaný. Akční scény jsou sice do jedné vynikající, ale působí trochu samoúčelně, v jedničce lépe vyplývaly ze situace. Ale abych zase moc nekritizovala, musím říct, že film se mi líbil, příběh byl slušně vystavěný, vizuálně výborný a herci se snažili. Rozhodně stojí za to na něj jít, je to důstojné pokračování, jen to holt už není jednička.

Attila (2001) (TV film)

Ačkoli je to televizní film, je to vidět jen na počtu statistů, protože je výborně zpracován, má charismatické postavy a podle mě snese srovnání i s Gladiátorem.

Forrest Gump (1994)

Byl to docela dobrý film, ale já jsem prvně četla knihu a nemohu unést některá "americká vylepšení". Knížka byla fajn humorný příběh, ale filmaři si tam museli vložit padlou, ale polepšenou děvu, která nakonec tragicky umírá a zanechává otci dítě. Myslím že to šlo vyřešit mnohem líp a přirozeněji, protože Forrest je dobrá postava a nemusí nosit na zádech tunu klišé.