Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Mrtvá nevěsta mě nadchla. Mám rád animaci typu Burton, jeho vykreslení postav a jejich charakterů a celkovou atmosféru jeho děl. Mrtvá nevěsta vás (pokud vám ho ještě aspoň kousek zbývá) chytí za srdce. Hmm...

Tváří v tvář (1997)

V celku povedený televizní akční film, který nenudí a (napoprvé) je i napínavý. Takto si představuji sobotní večer na Nově :)

Kokain (2001)

Film o velkém vzestupu a velkém pádu. Depp předvádí (jak jsme zvyklí) herecký koncert a ukazuje nám, že je lepší se bílému prášku vyhýbat :)

Temný obraz (2006)

Animace se mi velmi líbila. A také všudypřítomná paranoia a šílenství, z obrazu sálající :)

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Loví jedovaté hady, střílí nepřátele lukem, skáče do zákopů a vyhýbá se kulkám. Kdo to je? Ne, Chuck Norris tentokrát ne :). Rambo, jak ho máte rádi.

Temné vody (2005)

Škoda tohoto titulu, měl našlápnuto mnohem výš. Krom jedné, dvou scén, které mne opravdu vyděsily jsem se s hrdinkou potuloval po chodbách podivného domu a koukal se na skvrny vody, prosakující z patra...a nic :(. Nebydlel bych tam, ale když ona jinak nedá... :)

Gothika (2003)

Mno na to, jak to mělo našlápnuto - dobrý příběh, atmosféra i interiéry, nic moc. Něco se zvrtne a všechno se to zmrší. A konec? Tohle má být konec hororu, který by se nám měl zapsat pod kůži a vydržet tam? Ani náhodou. Ještě že to zachraňuje Behind blue eyes u závěrečných titulků :)

Troja (2004)

Líbilo se mi to a Bradovi jsem držel palce (což se mi moc často nestává). Když jsme se na tento film dívali s kamarádem v kině (to je let) na konci, kdy (SPOILER) Achilles dojemně umírá, všechny náctileté slečny okolo nás se slzamy v očích křičely: "Néééé, Brad Pitt!", můj kamarád vstal a zakřičel:"Néé, 75 korun!" :) i kvůli této pěkné vzpomínce na pohledy přítomných žen a dívek hodnotím 4*

Hvězdný prach (2007)

Výborná milá romantická pohádka pro děti i pro dospělé. Skvělí hlavní hrdinové, kterým nemůžete jinak, než fandit. A ačkoli jsem slyšel od mnoha lidí, že je Stardust přeslazený, nemyslím si to. Je to přesně takové, jaké to být má. Nečekejte a rozhodně se na to podívejte. A zvýšenou pozornost věnujte Robertu De Nirovi .)

Sunshine (2007)

Hezké obrázky sluníčka...kdo z nás nechtěl být kosmonautem :)