Valkýra (2008)

Skvělí herci, na které se dobře dívá, citlivě a přitom napínavě pojatý příběh jednoho z pokusů atentátu na Adolfa Hitlera a dechberoucí podoba Belína z konce druhé světové války. 4* PS: nadšenci tohoto tématu nechť si přičtou k mému hodnocení další hvězdu

Krvavý Valentýn (2009)

Neviděl jsem to 3D, ale i tak to nebylo úplně špatné. Takto si představuji průměr, navíc s bonusem sympaticky vyhlížejícího záporňáka, na kterého se dá dívat a zajímavého konce...3* PS: Viděl jsem už mnohem horší horory, které disponovaly zároveň mnohem většími ambicemi.

Nenarození (2009)

Nebylo to zase až tak úplně špatné...určitou atmosféru to má (to můžu možná přičítat kinu, kde jsem zhlédl tento film a slečně, která seděla vedle mne). Nicméně chyb jak máku, chlapec není vůbec strašidelný, ještě že tam byla Odette a Gary, bylo se aspoň na co dívat :)

Loveless (2005) (seriál)

Výjimečný seriál, díky němuž jsem získal svoji přezdívku (díky podobě s hlavním hrdinou, ne díky 4% :D)

Nekameňák (2009)

Patřím k nekuřákům,ale (nebijte mě) neuposlechl jsem a na začátku nepřestal koukat :), vtipné, povedené (běžec vs kuřák mě oslovil nejvíc) a chuť na cigaretu jsem taky dostal :D

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Hm, že by první vlaštovka? Doufejme že ano. Sympatický filozofický horůrek nešetří krví ani hloubkou myšlenek. Slušel by mu samozřejmě větší rozpočet, ale na český počin velmi solidní dílo, zvlášť mě potěšili herci, na které je si třeba ovšem zvyknout. Nefanoušci hororů, nechť si odečtou hvězdu a nefanoušci českých filmů další :).

Mazaný Filip (2003)

Bavil jsem se jak u českého filmu dlouho ne. Hanák je cool a myslím, že se podařilo vystihnout i atmosféru let minulých. Vtip tam byl, suchý, ale byl :)

Freddy versus Jason (2003)

Bavil jsem se královsky :). Taková trošičku sebeparodie bude pro ty, kteří se znají s Freddiem a Jasonem trošičku blíže výbornou volbou :). Užijte si pár nových způsobů destrukce nezničitelného mýtu. ENJOY

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Více než tři hvězdy si film nezaslouží. Začátek příjemně napínavý, vyvraždění domu dobré, ale ten konec ?!? Takovou zásadní nelogičnost jsem snad ve filmu ještě neviděl :(. Ne všechno se Francouzům povede.