Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

To se Terry Gilliam jednou takhle praštil do hlavy a řekl si: "Natočím film, který nebude dávat nejmenší smysl a bude to jen patlanina všeho možného. A chci tam Heatha Ledgera, Juda Law, Colina Farrela, Johnny Deppa a Andrew Garfielda." Tenhle film je pro mě jeden velký otazník. Myslím, že Heathův odchod by si zasloužil něco mnohem lepšího. 40%

Ženy sobě (2011)

Are you afraid of dying?... Because my mum's gonna kill you! Tuto komedii považuji jakousi ukázku toho, že i ženy mohou točit přitroublé komedie plné fekálního humoru a podivností všeho druhu - a dokonce bych možná i řekla, že to umí líp než muži. 65%

Láska na druhý pokus (2004)

Sladké až vás z toho budou bolet zuby, spousta klišé, ale o tom přece láska je. Nádherná myšlenka. Dala bych i 5, ale nemůžu se zbavit pocitu, že herecké obsazení mohlo být lepší. 85%

Princ a pruďas (2011)

Nechápu, jak se mohli Natalie Portman a James Franco snížit k hraní v takovémhle filmu. 35%

My Flesh and Blood (2003)

Film, který Vám zláme srdce na milion kousku a donutí vás přemýšlet o věcech, které jsou opravdu důležité. (Jste zdraví a relativně Vám nic zásadního nechybí, ale i přes to Vám přijde, že se proti Vám spiknul celý svět?? Mé doporučení je: pustit si tento film - zaručeně Vás z toho vyléčí!!) 100%

Lepší pozdě nežli později (2003)

Bylo to dobré, ale čekala jsem něco mnohem lepšího...nemluvě o tom, že Diane Keaton mi neskutečně lezla na nervy svým afektovaným herectvím. 65%

Hodná holka (2002)

Výborný film - úplně z něj čiší ta beznaděj, kterou cítí hlavní hrdinka. 85%

Planeta opic (2001)

!!Kravina od začátku do konce!!Kromě masek je v tomhle filmu prostě všechno špatně. Dvě hvězdy dávám jen proto, že mi je Burtona líto a druhou za to, že mě film svou absurditou občas pořádně rozesmál. 40%