Collateral (2004)

Ač tenhle typ filmů není přímo můj šálek kávy, tak mu nemám naprosto, co vytknout. Výborná kamera, vyborná hudba, Tom Cruise a jeho dokonalé provedení akčních scén mi naprosto brali dech a k tomu vtipně zmatený Jamie Foxx. Výborný film. 80%

Apollo 13 (1995)

"Houston we've got a problem." Tom Hanks může hrát prostě kohokoliv a budete mu věřit každičké slovo. V celku se jedná o fajn oddechový film pro nedělní odpoledne. 75%

Zachraňte Edwardse (2010)

Film 85% a hlavní herecké obsazení (rodiče) 100% a více. (komentář Riley vystihl naprosto vše)

28 dní (2000)

Srdcovka a je mi jedno, co to kdu píše. Já tenhle film miluju. 100%

Laskavý dotek (2010) (TV film)

Film podle skutečné události - hodně nereálně natočený. Scény a situace jsou hrozně kýčovité a nevěrohodné, herci přehrávají a celkově je všechno tak hrozně vyumělkované, že mě zaráží, že někdo ohodnotil tenhle film jako drama. Já bych to nazvala spíše parodií na drama. Film se prostě veze na vlně průměrnosti a přehánění. Abych, ale zase nebyla tak tvrdá, tak se na to dá překvapivě celkem i koukat. 50% (btw - vážně byla za tuhle roli Jennifer Love Hewitt nominovaná na zlatý globus??Vážně??)

Ctrl Emotion (2009) (studentský film)

Olinku bych uškrtila asi po 5minutách. "Já ti přinesu sňíďu myšáčku jo?" 75%

Červená Karkulka (2011)

Film má pár krásných záběru a pár světlých momentů, ale celkově je to prostě nuda a nic extra zajímavého. Jinak řečeno - škoda peněz, které byli do filmu vloženy a škoda vašeho času. 30%

Super 8 (2011)

Sice to není film desetiletí, ale já osobně jsem spokojená. Dostala jsem přesně, co jsem chtěla. Výborný hudba, skvělí dětští herci, skvělá kamera, napínavé okamžiky a skvělé akční scény. 80%

Lepší už to nebude (1997)

Always look on the bright side of life...Chápu oskarové ocenění obou herců, ale v celku mě film nějak nenadchnul. 75%

Dilema (2011)

Lehký nadprůměr, ale v celku mi to nic moc zásadního nedalo. Musím, ale uznat, že u některých scén jsem se pořádně nasmála. 60%