Lidská skvrna (2003)

Překvapuje mě, kolik lidí tenhle film nudil. Já ho hltala od začátku do konce. 75% (btw Nicol Kidman nikdy nevypadala v žádném filmu hůř, ale její herecký talent ji nikdo nemůže upřít)

Transamerika (2005)

Výborný námět, Felicity Hoffman předvedla bravurní herecký výkon, ale nemůžu se zbavit dojmu, že ten film je odfláknutý. Některé části nudili a celkově jsem prostě čekala něco, co jsem ještě neviděla...k mému zklamání jsem se, ale nedočkala. 65%

Zápisky o skandálu (2006)

Herecký koncert Cate Blanchett a Judi Dench. Z obou mi bylo na zvracení a zároveň jsem je obě litovala. To nelze nazvat ani jinak než dokonalé herectví. 95%

Rok jedna (2009)

Nemám ráda Jacka Blacka ani tenhle žánr - přihlouplých komedií, takže moje hodnocení nemusí být tak úplně objektivní. 40%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Opravdová slast pro oči. Hlavně pokud milujete Gerarda Butlera stejně jako já. 85%

Surfařka (2011)

Film plný kliše, který mě i přes to neskutečně nadchnul. Kdyby nebylo těch náboženských keců a naprosto otřesného hereckého výkonu Carrie Underwood, ze kterého se mi dělalo vyloženě špatně, tak bych dala plný počet. 80%

Něco jako komedie (2010)

Vynikající komedie, která vám ukáže, jak milovat život. 85%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

U předchozích dílu jste vždycky odcházeli z kina s pocitem, že se svými hrdiny zase setkáte, ale tentokát už je to vážně konec. Všchna čest - perfektní zakončený. 92% (Doufám, že Rowling zase příjde s nějakou parádní knížní předlohou)

Já, padouch (2010)

Sladký animovaný film. Věřím tomu, že děti ho musí zbožňovat. 80%