Raději vidličky než nože (2011)

Dokumenty na toto téma jsou mou malou slabostí, viděla jsem jich už nespočet - po jejich shlédnutí si vždycky říkám, že bych asi měla přestat to maso jíst. Druhý den se, ale většinou probudím s chutí na pořádný steak. 89%

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Jednoznačně se jedná o nejlepší díl z celé trilogie, ale i tak mi to prostě přišlo nedotažené. 70%

The Poker House (2008)

Jennifer Lawrence potvrzuje svou pověst vycházející herecké hvězdy. 65%

Mluv s ní (2002)

Tak nevím, ale přijde mi to spíš jako slabší "Almodóvar". Ano téma je opět kontroverzní a velmi zajímavé, ale výkony herců a samotná propracovanost postav je spíš slabší. S La Piel que habito se to podle mě nedá vůbec srovnat. 60%

Edith Piaf (2007)

!Marion Cotillard je v roli Edith Piaf naprosto famózní! Film samotný trošku kazí všechny ty přechody a skoky z minulosti do přítomnosti a zase zpět - divákovi totiž akorát pletou hlavu a kazí celkový dojem z úžasného příběhu o úžasné zpěvačce. Příště prosím bez nich! 75%

Kokain (2001)

Pohádka o tom, jak zase jednou jednomu kriminálníkovi nešlo o nic jiného než o jeho milovanou dcerušku - no a jelikož je Johnny Depp naprosto bravurní herec, tak mu to nakonec sežerete i s navijákem. 80%

X-Men 2 (2003)

Budu se opakovat, ale bohužel musím zase napsat, že i druhý díl mi přjde jako silně průměrný film. 50%

Total Recall (1990)

V roce 1990 by se film určitě kategorizoval jako Akční/Dobrodružný/Sci-Fi/Thriller, ale pokud film sledujete v 21.století, tak bych přidala i kategorii Komedie (hlavně díky afektovným výkonům herců, které mě paradoxně dost bavili). Samozřejmě chápu, že ve své době byl film určitě senzací, co se vizuálních efektů týče. 70%

Opilí láskou (2002)

Další pokus o snímek s rádoby "hlubším smyslem", který "normální" divák není jednoduše schopný odhalit. Stručně řečeno tenhle film je jedna velká nudná kravina s trapákem Adamem Sandlerem v hlavní roli. Ztráta času. 10%