Margaret (2011)

Film, který je jednoduše otevřený a na nic si nehraje. Pro mě tak trochu kříženec mezi reality show a home videeem. Postavy jsou reálné, situace taktéž a dialogy jakbysmet. Hysterické hraní Anny Paquin pro mě nebyla žádná novinka, a tak mohu upřímně říct, že se mi film, až na ten nepovedený film, líbil. 65%

Pod vlivem úplňku (1987)

Nemůžu nějak uvěřit tomu, že Cher dostala za tuhle roli Oskara. Za co jako??? No a film jako celek - takový nepovedený Woody Allan style. 25%

Bez kalhot (2012)

Buďme k sobě upřímní - na tenhle film většina z nás nejde do kina proto, že čeká propracovaný děj nebo bůhvíjak zajímavou zápletku, ale pro pohlazení dámského (v některých případech i pánského) oka. A já osobně vám zaručuji, že každá "normální" ženská bude z kina odcházet naprosto blažená a nejspíš i nadržená! 70%

Bez dechu (2011)

Taylor Lautner a Lily Collins mě opravdu bavili a to doslova, protože půlku filmu jsem díky jejich "hereckým výkonům" strávila smíchem. Film jako celek je snad ještě směšnější - bez hlavy bez paty. Hraje si na rádoby teeenagerovského Bourna a výsledek je tak stejně komický jako nápad samotný. Na závěr - příklad filmu, jehož trailer je lepší než sám film. 25%

Pan Dokonalý (2009)

Jeden z těch filmů, který neurazí, ale nějak ani zvlášť nepotěší. Já osobně jsem si film pustila jen kvůli Alexis Bledel, která je ale bohužel od "Gilmorek" ve všech filmech úplně stejně nevýrazná a unylá. 30%

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Typicky "Burtonovské" dílko, které mě bavilo svou originalitou. Nemůžu si ale odpustit větu: "Tim Burton to umí i líp." 72%

Lov lososů v Jemenu (2011)

Lepší průměr - příjemný film jako stvořený pro uplakané nedělní odpoledne. Emily Blunt okouzlující jako vždy a Ewan McGregor taky neurazí, nemůžu si, ale odpustit poznámku, že má film dost nudných momentů, které kazí celkový dojem. 68%

Alpha Dog (2006)

Takový ten film, kterého na konci jen kroutíte hlavou a nechcete věřit - no a ty já prostě můžu. !Rozhodně stojí za vidění! 85%

Tohle je ráj (2012)

Jasně je to kravina, ale která americká komedie není že? Kombinace Paul Rudd + Jennifer Aniston mi k sobě výborně pasovala, upřímně jsem se bavila a celkově se podle mě jedná o pohodovou komedii, kterou bych si klidně pustila znovu. A možná jsem magor, ale chvilku jsem si říkala, že bych snad i chtěla žít jako hippie. (kromě těch dveří, záchodu a "volné lásky") 65%