Auta (2006)

Milé...nemůžu si ale odpustit poznámku - PIXAR to umí mnohem líp. 60%

Jerry Maguire (1996)

Nemůžu věřit, že mi tenhle skvělý film tak dlouho unikal. Film má všechno - inteligentní humor, prvky dramatu, romantickou zápletku, roztomilý element v podobě Jonathana Lipnicki a hlavně excelentní herecké výkony Tom Cruise a Cuba Gooding Jr. !DOPORUČUJI! 92%

Ženy (2008)

Takový ten film, který vás baví, ale na konci vám dojde, že vám jeho sledování naprosto nic nedalo. Navíc herecké výkony byly celkem pod psa. Film, který se pyšní názvem ženy bych si jednoduše představovala úplně jinak. 50%

Zápisník jedné lásky (2004)

"So it's not gonna be easy. It's gonna be really hard. And we're gonna have to work at this every day, but I want to do that, because I want you. I want all of you, forever, you and me, every day." 100%

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Trapná "splácanina" s několika světlými momenty (v podobě polonahého Joea Manganiello). 35%

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Na to, že Jasona Segela naprosto nesnáším, musím uznat, že v tomhle filmu (díky úžasné partnerce Emily Blunt) herecky zářil. Po dlouhé době romantická komedie, která stojí za vidění. 85%

Planina v ohni (2008)

Nemastné/neslané a naprosto bez emocí - film mě nechal naprosto chladnou po celou dobu jeho sledování. Škoda. 50%

Stopky lásky (2009)

Existuje pro každého ten pravý/ta pravá a co byste dělali kdybyste přesně věděli dobu, která vás dělí ode dne, kdy ho/ji potkáte? Velmi originální "romanťárna", která vás donutí přemýšlet o tom, co pro vás vlastně pojem "my only true love" znamená. 80%

Osudové setkání (2000)

Úžasný Sean Connery ve filmu s dojemnou a často omílanou tématikou - jak starý bručoun ke smyslu života opět přišel - chyběla tomu, ale špetka osobitosti a originality. 75%