Vojákova dívka (2003) (TV film)

Pokud jste fanoušky, tak trochu šokujících témat, tak Soldier's Girl vás rozhodně nezklame. (Lee Pace je nejkrásnější transvestita, kterou/kterého jsem kdy viděla.) 70%

Volver (2006)

Filmy Pedra Almodóvara jsou vždycky, tak trochu zvláštní, šílené a přitom, tak jednoduché - ani Volver není vyjímkou. Skvělá podívaní s překrásnou Penélope Cruz, která mě s každým filmem víc a víc utvrzuje v tom, jak se z ní stala úžasná herečka. 80%

Ve znamení raka (2010) (seriál)

Seriál, který jsem si díky jeho přirozenosti a humoru naprosto zamilovala. Stejně tak i postavu Cathy v podání Laury Linney, které věřím každé slovo, každý pohyb a každý výraz. 1.-2. série byla naprosto dokonalá, 3.série mě bohužel hrozně zklamala, ale finální 4. série potvrdila, že si seriál ty 4* zaslouží. 75%

Znovu a jinak (2011)

Mavis je taková ta postava, kterou celý film nemůžete vystát a jediné, co chcete udělat je ji trochu proplesknout, aby se už konečně probrala. No a na konci - na konci je vám je tý chudinky zase tak nějak líto. Skvělý film, který ale podle mě nevyužil svůj potenciál naplno. 60%

Iron Man 2 (2010)

Scarlett Johansson rules, ale jinak je pro mě tenhle film zklamáním!! 65%

VALL-I (2008)

Wall-e je vlastně takový kříženec mezi E.Tem a Číslo 5 žije, ale v roztomilejším provedení. Opravdu kouzelná záležitost. 85%

Evelyn (2002)

Typický doják, který na konci vymáčkne slzu snad z každého. 65%

Warholka (2006)

Tenhle film udělal z Andy Warhola padoucha a z Edie Sedwick oběť - ale bylo to opravdu tak "jednoduché"? 80%

Once (2007)

Milý a obyčejný film s neobyčejnou hudbou, které celou tu obyčejnost pozvedá na vyšší úroveň. 65%

Hanebný pancharti (2009)

"When you join my command, you take on a debit. A debit you owe me personally. Each and every man under my command owes me one hundred Nazi scalps. And I want my scalps. And all yall will git me one hundred Nazi scalps, taken from the heads of one hundred dead Nazis. Or you will die tryin." (Aldo Apache) 85%