Barevný závoj (2006)

Musím se přiznat, že jsem od tohodle filmu čekala mnohem víc. Bylo to takové nějaké moc rychlé, stručné a neprocítěné. Vůbec jsem se nemohla s postavami sžít a tím jsem si k nim ani nevytvořila žádný vztah. Přišlo mi to celé hrozně povrchové. (Plus Naomi Watts v tmavých vlasech prostě není Naomi Watts.) 60%

Kung Fu Panda 2 (2011)

Příliš nechápu to vysoké hodnocení tady. Mě to celkem nudilo - důkazem toho je, že si už teď nemůžu vzpomenout o čem to vlastně celé bylo (film jsem viděla před dvěma dny). Myslím, že Kung Fu Panda si zasloužila mnohem lepší pokračování. 50%

Amélie z Montmartru (2001)

Kouzelný film - přesně podle mého gusta. Nechápu, jak mi mohl celá ta léta unikat. 100%

Nejlepší film, jaký byl kdy prodán (2011)

Morgan Spurlock je můj oblíbenec. Dokáže natočit dokument, tak aby byl zajímavý a zároveň vás bavil. Skvělý nápad dotažený do každého detailu. 95%

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Film plný klišé a zápletka přitažená za vlasy, ale bylo na tom něco, tak milého a upřímného, že jsem se prakticky celý film usmívala jako idiot. Chyběla tomu jen troška něčeho navíc a mohlo to být naprosto dokonalé - i tak, ale doporučuji všem. 89%

Válka nevěst (2009)

"Sometimes, you really can find that one person who will stand by you no matter what." Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle film prostě hrozně sednul. Od hereckého obsazeni přes hudbu až po sentimentální (nepřekvapující) závěr. A budete to ještě horší, protože po shlédnutí tohodle filmu si v hlavě přehrávám pouze jednu myšlenku - "Já se chci taky vdávat!" :-D 95%

Zkažená úča (2011)

Na rovinu - tenhle film je strašná trapárna. Cameron Diaz se zoufale snaží zakrýt přibývající vrásky, Justin většího trapáka snad hrát ani nemohl a k tomu ještě slizoun Jason Segel. Děs! 40%

Bestie Karla (2006)

Tenhle film ve mně vzbuzuje přesně ty pocity, které má - pocity strachu a odporu k lidem jako Karla a Paul. Možná to není úplně nejlíp natočený film, ale mě to naproto dostalo. Kritiku příliš nechápu. Pamatuji si, že když jsem film viděla prvně v kině, tak jsem ho nemohla týden půstit z hlavy. 80%

Jesus Camp (2006)

God Bless America. 100%

Green Lantern (2011)

Na Ryana Reynoldse se hezky kouká a celkově to byl příjemný film - bohužel, ale jen průměrně příjemný. 65%