Ztracený svět (1999) (seriál)

jak jsem byl menší strašně mě to bavilo, chtěl jsem vidět každý díl.... už kvůli Jennifer O'Dell jsem si to skoro nikdy nenechal ujít :-))

Pelíšky (1999)

Miluju tenhle film.... za 1. pro mě nejlepší česká komedie - nezapomenutelné hlášky, které budou žít snad věčně. Za 2. herci hrajou skvěle - hlavně Kodet a Donutil... A za 3. ten film má hloubku - u konce mám vždycky nakrajíčku :-))

RocknRolla (2008)

tři slova: Husťárna jak pes!

Drsný časy (2005)

Musím říct, že mě ten to film nijak zvlášť nenadchl. I když Bale hraje dobře, je tam jen pár světlých momentů, které stojí za zapamatování, ale jinak mi film moc nedal. Film vypadá jako gangsterka, ale po zhlédnutí 20 minut víte, že tomu tak moc není (má pár rysů, ale prostě klasická gangsterka to není). Pro mě 50%

Děsnej doják (2006)

Někdo by se mohl divit proč dávám tak vysoké hodnocení, ale když se na to nedíváte úplně normální tak se možná i zasmějete (tím myslím, ubalte si brko jako trááám).

Superbad (2007)

Já to nechápu. Co na tom proboha všichni vidí? Vždyť tam jsou celkem tak 3 vtipné scény. Těch 108 minut je absolutně nekonečných. Asi jsem divný, ale komedie, které všichni hodnotí jako trapné a dají max 3 hvězdy mi přijdou 100x vtipnější než toto. Mějte se dobře...

Sedm statečných (1960)

Ano, western mezi westerny ! i po padesáti letech.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Tak za 1. lepší fantasy prostě natočené není (efekty, děj,...................................). Prožíval jsem zrakové i sluchové orgie, ooooooooch. A za 2. jsem prostě fantasyofil, takže nemůžu dát než jedině 5 hvězd!