Avatar (2009)

Není to pro mě nejlepší film všech dob, ale má ty nejlepší efekty. Scénář je trochu jednoduchý a přímočarý a lehce se dá odhadnout co se bude dít, ale moc jsem si tento film užíval (3D bylo super). Dávám 10 z 5 a jsem rád, že jsem Jamesovi přispěl tím že jsem šel do kina, neboť si to plně zaslouží.

Firefly (2002) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl. Škoda že má jen tak málo dílů určitě by si zasloužil podstatně víc. Jak vidím některé novodobé seriály, tak se mi z nich chce zvracet a mají třeba i 10 řad, a takovýto kvalitní Sci-fi-western seriál zruší. To je zkrátka na hlavu padlé.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Já jakožto fanda American pie dávám 50%, ale musím říct, že je to horší a horší. Je to neskutečně hloupý film, který se točí jen a jen kolem toho jediného, každý dávno ví jak to dopadne, ale i tak jsem se "docela dobře" bavil. Bohužel některé části jsou hodně trapné, ale dá se to přetrpět. A nakonec moje nejoblibenější postava Stifler je zde úplný šulin... Seann William Scott navždy! :-)

Komici (2009)

Ale jo dobrý to bylo, sice to bylo trošku delší a vyskytovalo se tam dost penisních a koulových vtipů, ale zasmál jsem se.

Země ztracených (2009)

Já se prostě bavil. Je to úplně praštěné, takže to nemůžete brát ani trošku vážně, ale zábavné.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Hodnotím díly 1-5. Musím říct že s hvězdnou bránou to má společný leda název. Po 5-ti dílech byly záběry na bránu snad jen 3x. Za další musím říct jak už psal někdo přede mnou, že kameraman musí mít asi parkinsona. A zajímalo by mě co dělá u tohohle seriálu žánr "akční", to bych nahradil spíš žánrem "drama". Prostě nic co dělalo Stargate Stargatem tam není. Pro mě po 5-ti dílech 40% a to jen proto že mám SG rád. Edit po dalších dílech: Jen potvrzuju co jsem tu napsal předem, tekže DELETE...

Tajemství Pravdy (2008) (seriál)

Nemůžu říct nakolik je to podobné s knihami (nečetl jsem je, ale mám to v plánu), ale kvůli mé velké lásce k fantasy nemůžu jinak než 5*. Není to nejlepší seriál co jsem viděl, ale dle mého názoru je to nejlepší fantasy seriál (herkules ani xena na to nemají). Milovníkům fantasy doporučuju. EDIT: Už to není ani nejlepší fantasy seriál (tím je prozatím Hra o trůny), a proto snižuju své hodnocení.

Slaměný klobouk (1971)

Za 10. Kopecký je u mě nejlepší český herec. Kéž by bylo více takových.

Devítky (2007)

Nějak jsem to nepochopil :-(