Kung-fu mela (2004)

Hodnotím těsně po shlédnutí filmu a musím říct, že je to fakt šílená jízda. Já moc filmy z východu nemusím, ale toto bylo něco neskutečného. Velmi vtipné a navíc dobrá akce s přiměřeně dobrými efekty - co víc si přát. Doporučuju (i když pár slabších chvil by se našlo :)

Krev jako čokoláda (2007)

někdy mě až udivuje dementnost překladu názvu některých filmů... Tohle je je teda ještě docela v pohodě, jsou mnohem horší, ale zajímalo by mě, kdo je ten idiot co je vymýšlí....

Zaklínač (2002) (seriál)

Krom vizuálních efektů, které byly někdy hoooodně podivné je to super. Kdyby měli poláci na tento seriál větší rozpočet (například jako v americe na některé filmy), mohlo to dopadnout i líp než pán prstenů, toť můj názor. Weidzmin!!! a ještě jedna malá věc nemá ten seriál náhodou 13 dílů?

Hamlet na kvadrát (2008)

Nuuuuuuuuda..... je tam pár vtipů, které jsou fakt povedené, ale u drtivé většiny filmu jsem se nudil....

Strings (2004)

Super film, velmi originální - možná né až tak příběhem, ale zpracováním, tím myslím ty loutky, které mají provázek do hlavy místo srdce a komu se utrhne, umře. Hodně se mi líbila "brána" do města. :-)) Konečně něco jiného než americké zabijárny bez ducha a nápadu.

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Nějak jsem pochopil z toho, co je tu napsáno, že se jedná o 3 díl. Viděl jsem jen tuto slátaninu, která vypadá opravdu hrozně. U žádného hororu jsem se tak nenasmál a za to taky dávám ty 2 hvězdy. Musím říct že ty triky jsou fakt žalostné, vůbec to nevypadá realisticky a příběh je víceméně o prdu. hau :-)

Lov na Gluma (2009)

já říkám výborně! Jsem fanda Pána prstenů a tohle bylo takové malé oživeníčko. Moc se těším na Hobita a tohle byl takový zákuseček mezi téměř 10-ti letou pauzou než bude Hobit. Samozřejmě tomu pár věcí chybí ale myslím si, po vizuální stránce je to nádhera. pro mě 4

Podivné dědictví (1972)

stará ale hodně hodně dobrá komedie... na scény s tím bílým koněm nezapomenu :-)) 5*!

Čarodějky (1998) (seriál)

nechápu to hodnocení tady, už kvůli těm herečkám musím dát 4, ne že by hrály nějak extra dobře, ale proto že se na ně dobře dívá :-P ...update: Je to kravina, ale né tak hrozná 50%.