Blafuj jako Beckham (2002)

Achjo. Tak tenhle film mě po pravdě hodně zklamal. Vím o co v něm šlo především, ale způsob jakým byl film natočený je až příliš průměrný. Takže lepší 2* (50%)

Sexy ptáci (2001) odpad!

Proč musí všichni neustále kopírovat a nepřijdou radši s vlastním nápadem? Aha! Už vím! Protože ho nemají. Filmy tohoto typu považuji za vrchol trapnosti, ale především hlouposti. To už i ten Troškův Kameňák je duchaplnější, než tohleto...

Princezna zlodějů (2001) (TV film)

Příjemná, i když trošičku naivní, Hoodovka s krásnou herečkou v hlavní roli. I přesto, že film „Princezna zlodějů“ není ničím výjimečný, tak já jsem se u něj příjemně pobavil a díky plynulosti příběhu ani chvíli nenudil. Vřele doporučuji, pokud si chcete v klidu vydechnout.

Niceland (2004)

Tento film byl pro mě ze začátku trošičku nudný, až jsem se sám divil, ale asi tak v půlce to začínalo "nabírat otáčky" a já pochopil, nebo si to alespoň myslím, pravý smysl filmu. A třeba i ten smysl života. A jaký teda je? No, to vám nepovím.... "Některé věci jsou prostě velmi osobní, a nedá se o nich jen tak mluvit." :)

Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Zpočátku zábavný a chvílemi i ne uplně hloupý seriál z prostředí plastické chirurgie. Později jen trapný pokus o upoutání diváka stupidním dějem. A jakmile se začne rozvíjet intimní vztah mezi matkou a synem (nebo co to mělo být), který vede až k sexuálním hrátkám, jsem tento seriál zavrhl a prohlásil: "Už nikdy více!!!". A tak jsem i učinil. Moje znechucení seriálem je snad i proto, že nejsem sexista, a neustále narážky na "ženskou nedokonalost" mě neberou.

Magnum (1980) (seriál)

Na svou dobu velmi slušný kriminální seriál. Já se u něj prostě a jednoduše vždy bavil! Řadím ho do skupiny těch starších nezapomenutelných serií.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Zajímavě zmatený film s výborným Jimem Carreym v hlavní roli. Jen se nemůžu ubránit dojmu, že bez té zmatenosti by to byl jen průměrný, pro mě však rozhodně příjemný, film.

Novokain (2001)

Při úvodním proslovu Steva Martina o hnilobě v "zubech" jsem měl menší výčitky svědomí, že o své zuby pravidelně nepečuji, ale po zbytek filmu jsem si říkal jediné: "Tohle už jsem přece nejednou viděl." Film je jedno velké klišé, ale strávit se dá. Nic extra od něj bohužel nečekejte. A komedie? No... Jednou... Dvakrát jsem se i zasmál.

Sheena (2000) (seriál) odpad!

Inu, ne vždy se zadaří... Hloupost, hloupost a ještě jednou hloupost. I starý Tarzan, který běžel kdysi dávno na začínající Nově, byl duchaplnější.

Pán šelem (1999) (seriál)

Náhodou jsem tohoto "Pána šelem" málokdy přepnul, když už běžel v televizi. Ale že bych ho záměrně vyhledával a vyčkával každý nový díl, to bohužel ne. Pán šelem je seriálem, který nikoho neurazí a myslím, že tu mladší skupinu diváku i příjemně pobaví. V podstatě další seriál na motivy celovečerního filmu, který byl ušit rychlou jehlou a ještě měl k dispozici více než nízký rozpočet. Jen mi nejde do hlavy... Opravdu vynalezl kolo Darův společník na cestách, Tao? To tedy smekám.