The Collector (2002) odpad!

Co jsem komu provedl, že jsem tenhle film musel vidět. Každému, kdo to vydržel až dokonce, dávám imaginárního bobříka odvahy a vytrvalosti. Jediné, co můj názor na film trochu spravilo bylo to, že v závěru padouch po 6ti střelných ranách ještě 5x nevstal, jakoby tomu v normálním Hollywoodském filmu bylo. Díky tomuto má u mě "Kanadská televize" jedno malé bezvýznamné plus.

Poslední sezona (2006) (seriál)

S hodnocením jsem začínal na třech hvězdách a po 5.dílu z nich zbyly pouze dvě. Uvidíme, kolik hlouposti tento seriál ještě předvede... :) A předvedl jí ještě celkem dost. No méně než dvě hvězdy už z principu nedám. Stále jsem neměl pocit nevolnosti, jako se mi to občas stane, když spatřím kousek úchvátných seriálů co běží na našich dvou vyvolených a velkých televizích. 2* - 35%

16 bloků (2006)

16 bloků nám nepřináší nic nové. Je zde použita klasická zápletka v podobě zkorumpovaných policistů. Film mě sice nenudil, ale některé pasáže mi přišli hodně hloupé. Ale protože mám rád Bruce Willise, tak nemohu pod tři hvězd jít, navíc když jsem se chvílemi i celkem slušně pobavil.

Zeptejte se Cindy (2001)

Nepříliš zajímavý film, neoriginální a předvídatelný děj a chvílemi to byla prostě nuda. Některé fórky se však povedly. A ten konec mě, směle přiznávám, prostě dojal... Ale bohužel o tomto filmu nebudu ani nikomu vyprávět a ani ho nikomu nedoporučím a to proto, že není důvod... Sám se teď vlastně divím, že mě to stálo za to na něj napsat reakci. Takže celkové hodnocení je slabší 3* (50%)

Hra na schovávanou (1998) (TV film)

Docela hloupý film. Jedná se o takovou tu typickou Nováckou zábavu. Hra na schovávanou má lehko předvídatelný klišovitý příběh, který snad nikoho nemůže nadchnout. U filmů tohoto typu si říkám, že jsem zbytečně přišel o dvě hodiny života, které jsem mohl stravit daleko lépe, například spánkem.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

I přes sestupnou tendenci kvality s každou další serií, budu na tento seriál dlouho vzpomínat. Jak to jenom říci... Je to seriál mého mládí a na to se přece zapomenout nedá! :)

Silent Hill (2006)

Z počátku velice dobrý horor, u kterého jsem se i celkem bál, ale s pokračujícím časem napětí a mystičnost vyprchávala a já jen v klidu čekal, až a jak film skončí. Film Sillent Hill není rozhodně špatným přírůstkem do žánru horor, a už vůbec se nedá hovořit o špatném ztvárnění filmu na motivy počítačové hry. Ale vzhledem k výše zmiňované sestupné tendenci napětí, která film provází, nemohu hodnotit lépe jak lepší 3* (70%)

Big Lebowski (1998)

Tak jsem konečně viděl Velkého Dudea v akci... Jedná se o zajímavě vyprávěný příběh, ale když se to vezme kolem a kolem, tak je film celkem o ničem. Každopádně mě pobavil, což je určitě velké plus, ale mezi nezapomenutelné kousky ho zařadit nemůžu. Male doporučení: Film je nevhodný pro milovníky koberců, jelikož to co by zde viděli by na nich mohlo zanechat trvalé následky. Vidět pochcaný tepich... No, to se neobejde bez následků. ;)

Po právu (2006) (seriál)

Nevím čím to je, ale tento seriál mě, ač mám kriminálních serií až po krk, totálně dostal. Každý díl je něčím výjimečný a o něčem jiném. Určitě tomu napomáhá fakt, že bylo prozatím natočeno pouze 13 dílů. Seriál si vystačí s klasickou zápletkou a nepotřebuje k upoutání diváka všemožné speciální efekty, jako tomu je například v Kriminálce Las Vegas. Skupina říkající si „Národní spravedlnost“ se snaží osvobodit neprávem odsouzené vězně a jde na to setsakramentsky dobře. Pokud na tento seriál narazíte určitě neprohloupíte, když mu věnujete svůj drahocenný čas.

Asterix a Vikingové (2006)

Nemůžu říct, že jsem se několikrát nezasmál, ale své předchůdce tento díl nepřekonal ani náhodou. Příběh byl podle mého názoru slabý, i když ne úplně. Na rozdíl od předchozích epizod se spokojím s jediným skouknutím.