Starsky a Hutch (1975) (seriál)

"Mami, mami, ten veľký ujo ma nechce pustiť hrať sa s vláčikom."

Torus (2003) (TV film)

Výborné céčko. Najviac ma pobavila tá farebná dúhová jaskynka. 2/10

Angel Heart (1987)

"To vaše trochu mně už trochu sere." Pozrite sa na fotky terajšieho Mickeyho Rourka a pozrite sa naňho v tomto filme. Spoznali by ste ho? Sympaťák? Fešák? Áno, to naozaj je. A fakt ešte k tomuto filmu je, že je nehorázne nudný. Nuda prekrýva celý potenciál príbehu, obsahu a filmu samotného. Nikdy by ma nenapadlo, že satanský film môže byť aj ten, kde sa o Satanovi hovorí najmenej. Ale keďže na csfd je 85%, tak som musel niekde urobiť chybu. Asi je to tým, že som to pozeral v podstate hneď po tom čo som vstal. Druhá projekcia na mňa čaká na DVD. Takže o takého polroka sa moje hodnotenie buď zvýši, zníži, alebo zostane na takej istej úrovni. 3/10

Fontána (2006)

pozn. POZRIEŤ DRUHÝ KRÁT!

Interview s upírem (1994)

"Byla si velmi malá zlobivá holčička!" Nezáleží na štýle, kategóríí, či druhu filmy. Troma Cruisa skrátka nemám rád a tu sa pretŕčal viac ako polovicu filmu. Interview s upírom je nedbať na to pekný film s prvkami hororu a drámy, ako to máme radi. Vynikajúce výkony Pitta a Dunst a Christiana Slatera čoby poslucháča Bradovho príbehu. Je to fakt PORIADNY upírsky film, minimum akcie, nie Helsing sračky a obstojné dielógy. Slabšie, ale predsa len 4*. 7/10

Swety (2009) (amatérský film)

Výborné. 9/10

Frigo má smůlu (1922)

"Když neuspěju, příjdu zpět a zastřelím se." - "Půjčím ti svůj revolver."7/10

Frigo dědicem (1922)

"Najprv ho zabijeme a potom ho udáme."9/10

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Obsahuje spoilery!!!"Kde je môj Ronko-Bonko?" Aspoň som si po celý film NEhovoril :"Jéžiš, to je sračka." Povedal som si to až na konci. Neviem... asi bola chyba už v knižnej predlohe, lebo dialógy boli na úrovni scenáristu študenta. Harleya Pottera som prestal čítať v polovici štvrtej knihy (Harry Potter a Ohnivá čaša: Film - (7/10)) a skrátka ma to nudilo. Nový Harry vlastne od predošlích dielov nič nerieši, až na pár zaujímavostí a dejových zvratov. Je to nuda. Nič sa cez tento film v podstate neudeje, len Harry dostáva od Dumbledora pozerať do spomienok bývalých alebo terajších profesorov, aby odhalil, čo Voldemort skrýva a kedy to uňho začalo. Že Ron žiarlí na svoju sestru je obecne známe, ale že je k tomu všetkému aj rasista?:-) Nie. O hercoch som mal z predošlích filmov ešte dobrú mienku, ale ako som sa na to pozeral, tak som sa na to pozeral - sú to vlastne herci? Skôr by im pripadlo naše obľúbené pomenovanie "neherci". Dan Radcliffe tu naozaj prehráva, ako keby sa ani nesnažil. Rupert Grint ako kvázi nafetovaný čarodejník robí to, čo by robil na kastingu každý herec, ktorý by sa prihlásil. Jediná to zachraňuje Emma Watson, nie jej prejavom, ale jej sladkou tváričkou, pre ktorú mám slabosť. Výsledne mi zostáva povedať, že to NIE JE najslabší Potter. Najhorší pre mňa zostáva stále Väzeň z Azkabanu(3/10), ktorý bol od svojho šiesteho pokračovania oveľa nudnejší a nezáživný. A taká malá otázočka na záver: Všimli ste si, že pani J.K.Rowlingová kradne? Pretože aspoň vo filmových adaptáciach jej románov to tak vypadá. Harry Potter a Tajomná komnata (9/10), čo sme uvideli pri konci LOTRa 3? Veľkého pavúka, ktorý skoro zabil Froda. Čo sme videli tu? Hagridovho miláčika, ktorý je pavúk a je ešte hrozivejší. Keď sme boli na HP VI s kamarátom, ktorý obľubuje fantasy ešte viac ako ja, a uvideli sme scénu kde Harry a Albus spolu bojujú, hneď nám napadol Glum zo série Prsteňov. Naozaj sa to podobalo, len s tým rozdielom, že Weta Digital sú machri a používali na modely REÁLNEHO herca. Koniec je rarita. Dumbledore zomrie celý oslabený a bezmocný rukou roho, od koho by sme to najviac očakávali - od Snapa. Draco na to nemal, lúzer jeden. Hagridovi Bellatrix v podaní vynikajúcej Heleny Bonham Carter mu vypáli chatku a neviem, či bol práve srať v kadibúdke alebo čo, išiel prať do potoka, ale prežil. Hagrid je chlapák! Konečné rozhodnutie je 4/10 a to keď je projekcia v kine, tak sa moje hodnotenie rapídne zvyšuje. PS: A Ronovi som tú barbínu nezávidel.