Nestyda (2008) odpad!

Možná nechápu ten humor, možná to není můj šálek čaje, možná jsem proti českým filmům zaujatý, možná jsem se díval na špatnou verzi, ale určitě se mi to, co jsem viděl, nelíbilo a dávám tomu hodnocení "odpad!".

Ďáblův advokát (1997)

Vynikající scénář, brilantně zahrané, spád, děj, smysluplnost. Na začátku se horská dráha rozjede přímo z kopce a divák už zůstane a jede obrovskou rychlostí ke konci, aniž by během jízdy ztratil přehled. Nádhera, Keanu Reeves, Al Pacino a Charlize Theron mě svými výkony chvílemi dostávali do kolen, jindy zase zvedali ze sedačky. Co dodat? Pět hvězd.

Šedá zóna (2001)

Začátek trošilinku slabší, ale od takové 30 - 40té minuty jsem už snad ani nemrkl. Když teda nepočítám ty mučící a střílecí scény, z těch dodnes běhá mráz po zádech, zvlášť, když člověk ví, že se to skutečně stalo (-.-) Bohu žel se to dělo no, ale zase Bohu dík za tyto skvělé filmy na toto téma. 90%

Eragon (2006)

Člověk nesmí číst knihu před shlédnutím filmu, jelikož ho to nutí srovnávat a je jasné, že v knize je mnohem lépe a mnohem podrobněji popsán děj. Pak mu film přijde jako suchařina, strohá, nudná a příliš zkrácená verze původního nápadu. Můj případ, alespoň 2*, aby se to lišilo od odpadů a kravin, kam bych Eragona neřadil, knihy mě totiž víc než nadchly.

Bláznivá olympiáda (2005)

Na Johnyho poměrně malý odvaz, fórky místy přesušené, leckdy až nevtipné. Chtělo to víc šťávy. Ale na druhou stranu + za dobrý a originální nápad co se prostředí týče :-)

Stormbreaker (2006)

Akce sice dobrá, ale hned na začátku jsem věděl co, kdo a proč udělá... Možná už nemám věk na sledování takovýchto filmů, přesto si dovolím hodnotit třemi hvězdami za nápad, svižnost a Gregoroviče hopsajícího po hlavě z vrtulníku =D

Účastníci zájezdu (2006) odpad!

Českým filmům nepřijdu na chuť asi nikdy... Toto byl odpor, utrpení a humál v jednom. Jako by se tam předháněli, kdo je horší a trapnější herec. Fakt nevím na koho tu špínu naházet, prostě demence toto => 0% - suxxorz !

Temnota (2002)

Napříč dost nezajímavým dějem se táhne vcelku slušně strašná atmosféra, což je u tohoto žánru podstatnější - u horroru neuspějete se zápletkou a složitým dějem, to prostě nejde =D. Čekal jsem lekačky a ke svému velkému překvapení a potěšení jsem se nedočkal, což je pozitivum jako hrom, protože neustálé napětí typu "tak kdy už se lekneme" udržovalo tu správnou atmosféru až do konce :-) 70% ani nemrknu.

3:15 zemřeš (2005) odpad!

Hej jako... Nééé... :-D horší "horror" jsem snad v životě neviděl ! U toho se dá bát? Nedá, sám si odpovím. Bez několika málo lekavých scén, navíc velice lehce předvídatelných, kdy tam vyjukne hlava rozmasakrovanyho typka, nebo nějaká podobná ptákovina, by to bylo tak za hovno, že bych to snad ani nehodnotil, protože ve srovnání s tímto jsou horrorové "odpad!"-y neodpady. Atmosféra - nula. Herci - mínus dva. Celkem - nutno zaokrouhlit(na pětky) a dát do absolutní hodnoty - 0%