Na křídlech vážky (2002)

Nic špatného na tomto filmu nevidím, Costner je skvělý herec a svou roli zvládl na 100%, příběh byl poutavý a atmosféra tajemná a udržela mě s očima do kořán po celou dobu trvání filmu. 90% ode mě =)

Kat (2004)

Myslím že Frank Castle je otec X-menovského Wolverina, jinak si jeho rychlý regen nedokážu vysvětlit. Jak ho hned ze začátku vyownili, zastřelili a kdo ví, co ještě, vždyť jenom ta rázová vlna z toho výbuchu by zabila 98 % lidí na světě. 1* za Travoltu a dobrý nápad o Dostojevského "Zločinu a trestu".

Godzilla (1998)

Mosntrózní podívaná, Jean Reno je ruller a díky němu hned 3 hvězdy :-D Zbytek za všechno ostatní, prostě ňamka:-) Ale na konci chudák Godzilka :'(

Kostka 0 (2004)

Jakože dost originální nápad, jenom mi přijde že z těch herů udělalí zbytečně dementy. Ale možná je to tím, že jsem to sledoval z teplého křesílka v obývacím pokoji a v jejich situaci bych se choval stejně. Jako kdyby se mě v té kostce vypla elektrika, tak snad logicky jenom seskáču dolů a pak na jednu stranu a dojdu na kraj k tomu východu, nebo ne? Jako... neměl bych strach :-D 100%ně dávam 80% :-)

Rafťáci (2006) odpad!

Teenagerovská komedie, odpad, splašky a sračky, bez vtipu. spit on it :-D

Kostka (1997)

Vítejte v džungli (2003)

Absolutní mňamka :-) Já mám rád ty bitky 1vs.150 a own jak pes :-D Navíc, Seann Williamova magie zase vykonala své. Ale naprosto dokonalý byl Ernie Reyes (džůnijr), jak The Rocka seřezal, to jsem fakt vstával ze sedačky :-D Takže pět hvězd je pro mě jasná volba.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Proč se mi to tak líbilo, netuším. Normálně tyto srance hážu do koše, ale z jistého nepochopitelného důvodu jsem tuto komedii viděl asi milionkrát a stejně mě neomrzela. :-D Asi na mě působí magie Seanna Williama, jinak si to nedovedu vysvětlit. :-)

Skála (1996)

Prostě LI-BOV-KA. Akce, supr. Herci, vynikající, nestárnoucí Sean Connery a v nejlepších letech Nicolas Cage byli dokonalou volbou pána režiséra. Jako fakt, pět hvězd, jen to fikne!

Kráčející skála (2004)

Rychlost, akce, bitky face to face, The Rock, Knoxville, vtip, ctyři hvězdy. tečka