Kráčející skála 2: Odplata (2007)

Jako kdyby to nebyl Herkules, tak asi zlámu divko a podpálím přehrávač. Děj - nula. Výkony herců - nula. Herkules I.M. - dvě hvězdy.

Jezerní královna (1998)

Před deseti lety jsem byl unešen a strachy bez sebe z té obrovské piraně ( nebo co to vlastně je xD ), v době současné už jsem se toliko nebál, ale stále je to pohádka, která na mě působí hlubokým dojmem :-) takže optikum, 72,94 %

Pach krve (2003) odpad!

Nuda, nuda a zase jenom nuda. Jako usnout u horroru, to musí být opravdu odpad. A Pach krve ( navíc ten debilní český překlad ) mě přesvědčil, že opravdu usnout jde, takže nemohu jinak :-P

Titanic (1997)

Kdo nezná film Titanic, jako by nežil. Kdo u něj neuronil slzu, jako by neměl kouska citu. Prostě... Leonardo, dostal jsi mě ! Nejde jinak, pět hvězd, a to bez diskuze.

Klub sráčů (2000) odpad!

Naprostá slátanina blbin, sraček a zhovadilých keců. Přesně to co nemám rád, proto odpad.

Vybíjená (2004)

Aj nou det ju nou hu aj em bikoz ju nou det aj nou hu ar ju. :-D Naprosto ownažní věta, už jenom kvůli ní to má **** :-D No a ta pátá za Chucka Norrise ;-) :-P

Bojovníci (2001) (TV film)

Hej jako mně se to docela líbilo :-D Nápad dobrej, příběh taky, spád jsem taky viděl... :-) Co víc si přát? :-) 1.* za nápad(záchrana světa - nesmrtelné téma:-)) 2.* za dějovou linii a hezké efekty (:-P) a 3. a 4. * prostě za to, že mám rád Billyho a že jsem si z toho filmu něco odnesl, neboť je tam i pár rad do života ( nesmějte se, já to tak cítím :-P ). Takže celkem tak někde mezi 70 - 80%.

Umučení Krista (2004)

Jako musím uznat, že se mi i po třetím (!) shlédnutí "ubičování" Krista udělalo nevolno a zatmělo před očima, přesto u mě tento filmek, či spíše dokument, má hodnocení vesměs kladné :-) A to proto, že dosáhl svého cíle, a to zapsat se do povědomí co nejvíce lidí, i když to bylo způsobem poněkud netradičním. Takže, dle mého skromného názoru, 80 % ( * * * * ) je dostačující hodnocení :-)

Já, robot (2004)

Parádní akce, líbivé honičky, rychlý spád a skvěle se hodíci Will Smith do hlavní role mě přesvědčily o tom, dát tomuto snímku nejvyšší hodnotu (-: Sem tam se taky objevil náznak vtipu a musím uznat, že mnohdy s úspěchem. Co dodat, prostě * * * * *. =) Jo a Sunny... je ruller :-D

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Jeden z nejdokonalejších filmů, jaké jsem kdy shlédl ( a ne jednou =D ). Na tomto filmu se mi nejvíce líbila hlavně přorozenost postav a jejich rozhovorů, baví se tak jako normální lidé v normálním světě. ***** zasluhuje také ta vtipná stránka, nejvíc mě ale dostával Jules (Samuel L. Jackson) tím, jak si v každé situaci ( vyjma incidentu v autě =D ) dokáže zachovat chladnou hlavu a reaguje naprosto na všechno s dokonalým vtipem. Velice těžce bych vybíral nejlepší scénu, proto film hodnotím jako celek. Navíc velké + za smysluplnost a poměrně snadnou pochopitelnost chronologického uspořádání. Celkové hodnocení 92% je naprosto zasloužené !