Moje první láska (1991)

Jeden z těch filmů,který vám připadá zábavný a "kouzelý" pouze pokud jste mladí a víte,o čem děj na plátně vlastně je.V té době jsem to věděl moc dobře a proto si myslím,že by byla veliká škoda měnit svůj názor na něco,co se mi líbilo tím,že bych se v tom začal šťourat.Kdo si ho nestihl shlédnout do 14 let,teď už je to zbytečný.

Rok ďábla (2002)

Při tomhle snímku jsem před více než třemi roky sbalil svoji současnou přítelkyni,tudíž má pro mne tento film takové svoje kouzlo:o)

Tatínek (2004)

Řekl bych, že zobrazit jednoho z největších českých herců a vůbec osobnosti jako obyčejného člověka, kterým jsme koneckonců každý, je nádherné. Je to nádherné o to víc, že to byl jakýsi snímek syna o jeho otci. Tudíž láska nebo city v něm nejsou hrané a to se podle mě cení. 91%

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Abych pravdu řekl,v tomto snímku se nalézá jedna z nejvtipnějších scén,jaké jsem kdy viděl a brečel jsem při ní smíchy a Will Smith by se měl možná držet přesně takového žánru-sedne mu jako ulitej.

Hulk (2003)

Musím ovšem uznat, že bych velice rád dal 4*, zvlášť po tom, co nám Hulk předvedl s tanky. Ale to by nebylo hodnocení, kdyby se tu nějaké "ale" navíc nenašlo že...Třeba ty skoky, s těma se pořád nemůžu smířit. Nemůžu se smířit ani s hlavní herečkou a s tím, že pocta Lou Ferrignovi trvala asi deset vteřin. Příběh také vázne a někdy mi tento "originální" způsob kamerových střihů docela vadil. Ovšem nic proti akčním scénám. Hulk je výborně animátorsky zpracovaný a abych pravdu řek, už dlouho se mi žádný "animátorský človíček" takhle nelíbil.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Brandon:"Steve,proč pláčeš tady na té školní chodbě?" Steve:"No to bys nevěřil,roztrhl jsem si tkaničku u boty." Brandon:"Ach tak,jestli chceš,můžeme si o tom popovídat".

Andre (1994)

Žádné hodnocení?Zajímavé.Zvlášť zajímavé,když jde o podle mě docela kvalitně natočený film,který nemá co do příběhu daleko k Zachraňte Williho.Ovšem na rozdíl od několika tunové kosatky byl tento tuleň daleko lépe vstřebatelný,co se přátelství člověk-zvíře týče.Tina Majorino byla perfektní,škoda že už jí role "dospělaček" moc nejdou...

Dokonalý svět (1993)

Další z řady snímků Clinta Eastwooda. Další z řady snímků, který se mu setsakramentsky povedl. Kevin Costner byl opravdu dobrý ale prďola jménem T.J. Lowther tam zastínil snad všechny hvězdy. 85%

Cesta do zatracení (2002)

Pokud je k vidění spojitost typu Mendes,Hank,Newman a Law,nechápu jedince,kteří váhají s koupí kino lístků.Road to Perdition jsem viděl snad desetkrát a pokaždé v něm vidím nějaké vnitřní kouzlo.S jakou grácií se postavy pohybují a komunikují a Hanks coby mstící se mafián je úžasnej.Pro mnohé fandy hry Mafia(mezi než patřím) byl tento snímek určitě velice pěkným filmovým zobrazením téměř na chlup stejného příběhu.4* dávám z důvodu mého nepříliž velkého zalíbení v podobných žánrech,ovšem Mendes mě začíná přesvědčovat,že bych měl změnit názor.

Spojenec (2006)

Zajímavý snímek,u kterého je vám hned jasné,jak skončí.Důležitá je ale cesta k cíli,která v tomto případě byla více než originální.Loupež bez loupeže?Pro Spikea Lee nejspíš naprosto normální záležitost:o)