Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Náhodou, já byl příjemně překvapenej. Atmosféra jak má bejt a úvodní úder přes hubu desetikilovým kladivem byl hodně libovej. Čím víc se ovšem film blížil závěru, tím víc ztrácel to, co v počátku tak krásně rozeběhl. 75%

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Tohle jsem jako malej naprosto žral.Van Dammův jeden z best filmů a nevím jak teď,ale tenkrát,s polským dabingem a nic moc obrazem to pro mě bylo něco jako dnes tom yum goong.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem - Víkend (2004) (epizoda)

No, ještě že to trvá jenom těch 20 minut, páč by v ději už asi o moc nešlo. Ale byla to docela pěkně strávená půlhodinka o mužích středního věku v typické manželské krizi. 60%

Lidé moře (1999) (TV film)

Průměrný rodinný film,ale víckrát už ne.

Gladiátor (2000)

Gladiátora považuji za první historický válečný velkofilm svého druhu, který rozpoutal mnohem větší zájem o tento druh filmů. Snímek samotný nikde nevázne, je doprovázen vynikající hudbou a hereckými výkony. Velká škoda Olivera Reeda. 85%

Lepší pozdě nežli později (2003)

Je to asi tím,že tento film je pro trochu jiné věkové kategorie,než ve které se právě nacházím,jinak si onen "humor" nedovedu vysvětlit:o)

Trosečník (2000)

Není moc co psát. Tento příběh musí mít snad každý vsugerovaný z Robinsona Crusoe ...ale Tom Hanks, to je panečku nějakej pan herec a ať už bylo natočených Robinsonů se všema Brosnanama nebo Richardsama kolik chtělo, nikdy nebudou mít kvalit Trosečníka. 80%

Kill Bill (2003)

Jako pro každého fanouška režisérského boha je samozřejmě povinností vidět tento snímek nejméně desetkrát.Stalo se.Kill Bill vol.1 je jakýmsi pomyslným lákadlem na dvojku.Je to všude.Jméno hlavní hrdinky,její minulost a samotný důvod onoho masakru.Nutno dodat,že v některých scénách si Tarrantino doslova osvojil takový ten japonský styl soubojů plný pomalých pohybů a geniálních argumentů(this is sword of Hattori Hanzo).Pochválení si určitě zaslouží i takové to bahno,do kterého Quentin hlavní hrdinku hned zpočátku potopil.Následné vysekání z těchto sraček si vychutnal po svém,viz černobílá pasáž.Nevím jak jiným,ale mě tam ta Japonština prostě sedla,dodáva celému snímku takové to kouzlo,které je pouze v japonských filmech typu zatoichi.

Matrix (1999)

Na začátku chci říct, že jsem rozhodně pro, aby byl Matrix takto vysoko hodnocen. Důvod, proč dávám "pouhé" 4* je prostě ten, že na určitý efekty jsem hold alergickej a sci-fi nepatří mezi mé oblíbené žánry. Co se ale musí nechat, je naprostá geniálnost příběhu a ono "moderní" prostředí, které doplňuje celý film. Reeves byl jako Neo excelentní a Morpheus? To je nejlepší postava celé trilogie. 84%

Tele Tele (2000) (pořad) odpad!

Já jsem pořád přemejšlel,odkud ten název-Tele tele.Dojde mi to pokaždé,jak ty dva vidím sedět vedle sebe.