Vyměřený čas (2011)

Desne se mi na tom celym napadu s vlastnim predem meritelnym casem libilo, jak o nej muzes jednim stiskem ruky prijit, nebo ho drzenim jine ruky spoustu ziskat...

Správnej dres (2015) (TV film)

Nadsazka v Okresnim preboru byla vtipna, protoze vesnicky stereotypy ukazovala , zesmesnovala i presahovala, tohle bylo casto jen smesny, protoze si to ze stereotypu legraci nedelalo a pouzivalo vsechny stereotypy pouze jako zdroj vtipu...neco ve stylu komunalniho humoru v 80.letech, kde se jakoby kritizujou nesvary doby a pritom se tim ty same nesvary vlastne legitimizujou, a tahle humorna pseudokritika prekryva skutecnou realitu...Jak říká v jiném kontextu literární vědec Petr A. Bílek: "Vyrábí se pocit naší důležitosti, posilují se stereotypy, jací jsme to my Češi pašáci, že si děláme legraci i ze sebe. Humor funguje jen tehdy, když jde za hranu toho, co už víme. V pravém humoru musí být něco nového, nějaký nápad."

Most (2011) (seriál)

tak z cely prvni serie Mostu jsem si vzal jedno velky ponauceni: nikdy nedelej do manzelky svyho nejlepsiho kamarada,muze kvuli tomu trpet a umrit spousta nevinnych lidi

John Wick (2014)

pro predstavu tech, co se na to treba teprve chystaji: je to jak kdyz do mixeru hodite kousky z Leona, Vychodnich prislibu, 96 hodin, Ghost Dog a Turnaje zabijaku, a poradne promichate

Česká spojka (2002)

Joel Schumacher je schizofrenik, jeden clovek by totiz nedokazal natocit behem jednoho roku dva tak rozdilne filmy, jako je Telefonni budka a Ceska spojka. Vlastne kdyz se podivam na svoje hodnoceni Schumacherovych filmu, vidim bud same propadaky, nebo snimky na hranici geniality...tahle krivka nepusobi jako bezna tvurci sinusoida, spis jako nekontrolovana jizda na horsky draze vyvolana nejspis kombinaci kvalitnich drog a spatnych agentu, respektive naopak

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Daisy jedina ma z hercu SW nejakou budoucnost, zahrala to jako nekolik postav v jednom (od Rebelky, pres Ripleyovou, az po Nevestu), vlastne jedina vubec svoji postavu zahrala a je v tom nejlepsim smyslu zajimava, ani uplne krasna, ani prehnane chlapecka, tak akorat "divka od vedle", a pritom neobycejne sikovna...a cemu fakt nerozumim je, co ma Prvni rad z toho, ze vsechno uplne znici...co pak dal?kdo je bude zivit a koho budou ovladat?:-)to neni vubec zadna valecna strategie...meli by tomu rikat hloupa strana sily;-)

Ano, trenére! (2015) (pořad)

Tohle doceni az budouci historici, nasazeni Franze je mozna trochu hrany, ale ta prirozena vasen mistnich predvest to nejlepsi ze sebe a ze svych zivotu, se predstirat neda...treba neni pravda vsechno, co se tu ukazuje, ovsem ten zpusob, jakym to ti lidi ukazuji a jak se chovaji na kameru, je naprosto autenticky - coz je slovo, ktere nesnasim, ale sem se nic lepsiho nehodi

Kaskadérka (1996)

I Hongkong ma svoji "Americkou noc", je to o kung fu filmech, ale kung fu film to neni,, hraji v tom akcni hvezdy, ale akcni film to neni, tvari se to jako film o filmu, ale je to film o zivote

Husí kůže (2015)

Vcera to videli synatori jeste jednou a chteji jit potreti,podezrivam je, ze nejvic se jim stejne libila hlavni hrdinka Odeya Rush, ale jestli nekdo hleda idealni kombinaci strasidel /hlavne vlkodlak je v tech trenyrkach uplne k sezrani/,komedie,pouceni a rodinnych vztahu,tady ji ma...metauvahy nad tim,nakolik autor ovlada sve postavy a nakolik ony jeho, jsou jen prijemnej bonus.

Zakázané uvolnění (2014)

Hrebejk se dostal na uroven Polednakovy, bravo...mel by vyrazit nekdy mezi lidi, do baru treba, kdyz uz o nem toci celovecerak, ten dvacetiletej umeleckej sklenik, kdy toci jen svoje vlastni predstavy o nasich vzpominkach a pocitech, uz mu fakticky nesvedci