Žena v domě přes ulici od dívky v okně - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Sbírka všemožný thrillerový veteše od Okna do dvora,  Ptáky, přes Oblečen na zabíjení, Dvojníka až po Mlčení jehňátek nebo Dívku ve vlaku - každopádně je to chytlavý a přesně tak "ironicky ironický" jako samotný název. PS: zábavný je sledovat už jen rámování dialogů hlavní hrdinky např. s policií nebo sousedem

Vypečený Santa (2020)

Jestli v TV hledáte něco vánočniho,  přitom neokoukanýho, netradičniho, sice ne úplně originalniho,  ale důvtipnýho a tak akorát sentimentálního,  potom zkuste tohle.

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Ke zdobení stromečku a vaření rybí polívky ideální podmaz - film, který se dá subjektivně sledovat a objektivně hodnotit jen o vánocích

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Přesně ten typ filmu, kterej si náhodou zapnu v TV, u každý scény si říkám,  že se kouknu ještě na tu další, i když ji znám nazpaměť, a nakonec po skoro 3 hodinách zjistím, že je konec.

Sharknado 2 (2014) (TV film)

Jeden z nejlepších nejhorších filmů všech dob, při natáčení nebyl zabit ani jeden žralok, jinak to ale tvůrci zabili celý ...

Casino.sk (2019)

Moje nové guilty pleasure!

Blockbuster - Když se s*re (2022) (epizoda)

Za dialog o Paulu Giamattim si to zaslouží absolutorium,  škoda jen,  že si celej seriál neudržel kvalitu posledního dílu.

Columbo - Labutí píseň (1974) (epizoda)

"Když někdo takhle zpívá,  nemůže bejt zlej..." epizoda,  na kterou se pokaždé podívám se stejným, možná i pořád větším potěšením.

Služka - Za babku (2021) (epizoda)

Má první díl směřovat k tomu, že by mělo zůstat to chudák dítě u otce? Přijde mi kompetentnější než hlavní hrdinka...