Santa hledá ženu (2004) (TV film)

Podle mě už ohrané téma: kdo věří v Santu. Ale alespoň trochu to naladí vánoční náladu.

Není co ztratit (1997)

Docela dobrá komedie. Martin Lawrence je prostě super komik a žádný film, kde hraje nemá chybu.

Temný rytíř (2008)

Super film, ale čekal jsem trochu více akce. Pořád se tam něco řešilo. Ale když nějaká akce přišla, tak to bylo super. Joker uplně super, ale je smutné, že takový mladý herec umře na přeprážkování. No život je krutý, ale musíme jít dál. Jinak super film.

Hancock (2008)

Hancock je super frajer. Ožrala, který má chránit město před zločinem, to je snad nemožné. Ale nakonec se sněho stane pravý superhrdina se všým všudy. Film se mi líbil, ale čekal jsem od něho trchu více. Ale i přes to ho ohodnocuji čtyřma hvězdičkama.

Kung Fu Panda (2008)

Srandovní kresnéná komedie jménem Kung Fu Panda se mi libíla. Měla všechno co jsem od ní očekávál. Panda jménem Po, která sotva vyběhne schody do svatého chrámu, se stane dračím bojovníkem, to je prostě super. Skvěle propracovaná komedie, u které se nikdo nenudí.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Film v čele s Keanu Reevsem se mi líbil. Brouci, kteří pohltí všechno, co jim přijde do cesty, jsou podle mě skvělí. Ale zdá se mi divné, když brouci pohltí všechno včetně domů, aut, značek atd., proč skoro na konci filmu se nic nestane hlavnímu hrdinovi, když procházel hejnem těch brouků. To jsem trochu nepochopil, ale i přes to jsem film ohodnotil čtyřmi hvězdičkami.

Válka světů (2005)

Skvělé drama v čele s Tomem Cruisem. Ale myslím si, že téma mimozemšťané je už ohrané. Ale i přesto monstrózní stroje mimozemské civilizace je super.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Dobrý serial, ve kterém hraje můj oblíbený herec Alan Alda. V tomhle seriálu nic nechybí. :-)

Akta X (1993) (seriál)

Škoda, že už nejsou žádné nové díly tohohle seriálu. Byl super.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Asi nejlepší válečný film co jsem kdy viděl. Některé zcény překračují hranice možností. Taktika, kdy 300 mužů je v tunelu a pokoří tam desetinásobky mužů, to je úžasné. Nebo jak z padlých bojovníků udělají hráz. Prostě super film.