Smrtonosná past 4.0 (2007)

Bruce Willis je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Proto se mi tenhle film hodně líbil. Ale také se mi líbil díky toho, že ve filmu je hodně akce, která ve filmech s Brucem Willisem nemůže chybět. Drsné přestřelky a auta. Super film. :-)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Drsný seriál. Hlavní herec Wentworth Miller si nechá vytetovat na celé tělo plán věznice, aby mohl po sléze z věznice mohl vysvobodit svého bratra Dominic Purcell. Tenhle seriál se mi hodně líbí.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Jedna z neklepších kriminálek, co jsem kdy viděl.

Nepřítel před branami (2001)

Nepřítel před branami je skvělí válečný film. Já mám strašně rád válečné filmy, které se odehrávají v období 1. a 2. Světové války. Jude Law je prostě mastná snipa. ;-)

Sin City - město hříchu (2005)

Jak říkám, Bruce Willis je můj oblíbený herec a filmy v hlavní roli s ním se mi vždy budou líbit. Dobrý film, kde hrajou samé hvězdy.

Ztraceni (2004) (seriál)

Super seriál. Náhled do minulosti nebo budoucnosti to je super. Některé záběry, ale nechápu. Třeba jak se tam objevil lední medvěd a pak nějak záhadně zmizel. Sice se mi více líbili první dva díly, ale pořád je to skvělí sriál.

Hrdinové (2006) (seriál)

Sice jsem neviděl všechny díly, ale ty co jsem viděl mě zaujaly natolik, že jsem si tento seriál přidal do mých nej. seriálů.

Já, legenda (2007)

Will Smith je prostě dobrý herec, který odvádí vynikající výkon ve svých filmech. Třeba ta zcéna, jak si Will povídá v obchodě s figurínami, to je proste super. Ale podle mě to nemá moc happy end, sice Will najde antivirus, který zachrání New York, ale musí obětovat svůj život. Sice se film rozjede teprve až po několika minutách, ale to vůbec nevadilo, konec to mělo úplně suprový.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Serie Pána Prstenu je super. Ale nejvíce se mi líbí Pan Prstenů: Návrat Krále. Mrzí mě, že série Pána Prstenu už nepokračuje. :-(