Red Dwarf: Smeg Outs (1995)

Pro vsechny red dwarfaky bonus a taky samozrejme prijemna povinnost.

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Jojo..zivot je pes a smrt je tak blizko. Uz jako decko jsem mel tenhle serial rad a dnes ho mam jeste o kapaaanek radsi..Je to proste tak, na dobrej serial se da divat i po 20letech a nebudete se nudit.

Ferrari pro dva (2002) (TV film)

vyhoda takovychto neznamych komedii je ze od nich vlastne ani nic necekate takze vas mohou bud prijemne prekvapit a nebo neprekvapit [jeste vas muzou neprijemne prekvapit ale to jen v pripade ze nevite co se takhle odpoledne v televiznim programu bezne vyskytuje]. Tim se vlastne dostavam k tomu proc tento film hodnotim. Narozdil od tech ostatnich televiznich hovadinkomedii, me ferrari bavilo. Teda snad krome tech nekolika bolave nedojemnych momentu. Jinak me zapletka pripadla docela fajn a diky sympatickym hlavnim postavam, jsou i nektere lehce proflakle vtipky snesitelne. No a uplne nejlepsi na celem filmu je FERRARI :]

Jak přicházejí sny (1998)

Mega sladak. Po vizualni strance se da filmu jen stezi neco vytknout a ani konec me nepripadl nijak moc dementni a vubec nebavi me si vymyslet proc se mi tehnle film vlastne libi, proste se me libi 5*

Napoleon Dynamit (2004)

Zapletka sama o sobe dost trapna, tento nedostatek vsak nahrazuje neuveritelne retardovany hlavni hrdina, u ktereho jsem si dlouho nebyl jist jestli to tak dobre hraje nebo to je ve takovy pako i v realu. No pak tady mame ty jeho kamarady, to snad ani nebudu komentovat a taky par hodne srandovnich momentu [portret prom divky, time-machine, vsechny ve kterych napoleon bezi]. Secteno a podskrnuto Napoleon Dynamite je vcelku solidni zabava, ktera se navic s jistou spetkou elegance obejde bez trapnych fekalnich dzouku

Postava k podpírání (1963)

Je to trochu zdlouhave a na muj vkus decanko nezazivne, kazdopadne je to inteligentni film pro inteligentniho divaka[to ja bohudik nejsem:] se spoustou skvelych napadu[schody, rozdil mezi lidmi a zviraty na pet]. Nejlepsi cast celeho filmu je vsak scena v cekarne, ta je opravdu bozi a stoji za to ji videt.

Pan Wonka a jeho čokoládovna (1971)

rodinny muzikal neni zrovna muj oblibeny salek limonady s ovocnym jogurtem a vajecnou omeletou, ale willy wonka & the chocolate factory jsem s trochou sebezapreni rozchodil. Pasaze kde hlavni hrdinove tancuji a zpivaji se daji prezit predevsim diky povedene hudbe,..melodie jsou chytlave takze pri druhem promitani si uz budete zpivat.. who can take a sunrise, sprinkle it with dew, cover it in chocolate and a miracle or two..tadydadydaaa,candymaaaaan caaaan:)No jo, jinak deti zvlady role pomerne dobre, maly kovboj nebo rozmazlena holka jsou supr a vlastne zde najdete i par docela povedenych vtipnych scen. Takze davam 3*, pro ty co maji tyhle druhy filmu radi za 4*.

Smyslná orchidej (1989)

Shit uz to tak vsechno vicemene shrnul, erotiky min nez malo, romantiky min nez erotiky, zato priblblych dialogu tech tam zelmanek nacpal vic nez dost a chudakovi mickeymu tomu uz zbyva jenom na sebe zacit zgryndat a bude jak pravy blbecek po lobotomii a vubec vlastne ani nevim proc tomu ty 2hvezdicky davam, ale stejne jsou jeste o dost horsi filmy

Dokonalý svět (1993)

Lahudka. Co rict, dokonaly svet je pro me stale nejlepsim filmem od Clinta. And that's a fact.

Rozchod (1997)

prijemne obycejna romanticka komedie se salmou haajkovou a s par docela zabavnymi okamziky. Jo a hlavne diky tomuto filmu uz take vecerim na podlaze u otevrene lednicky:]