Bonnie a Clyde (1967)

Poctiva klasika, ktera na rozdil od mnoha jinych klasik i po letech slape jako krasne nalakovane mbecko v garazi vaseho dedecka, gangsterka s nezapomenutelnou faye dunaway w.beattym, g hackmanem a koncem ktery ma smrnc. Ain't life grand???

Mrtvý muž (1995)

I haven't understood a single word you've said since I met you, not one single word

Vodní svět (1995)

Tenhle bijak jsem videl asi padesatkrat. Dobre, nektere sceny jsou vazne trochu hloupe a ten hepac to kazi, ale zabak costner a jeho katamaran na kterym si pestuje citronek:), holohlavy d.hopper, motorove cluny, vybuchy, balony, pevnosti, rezave zelezo, pro me je to proste krasna akcni postapokalypticka pochoutka

Lambert, ovčí lev (1951)

lambert si s nami hraje...dal uz si tu pisnicku nepamatuji, taky je to uz let:) Pribeh maleho lvicka ktereho cap zanesl omylem mezi ovce jsem videl kdyz jsem byl mrnavej capart se spinavou papulou a vecne odrenyma kolenama:). Lambertovi se ovce posmivaji protoze neumi beeeecet jako oni, nakonec je zachrani pred vlky..velice dojemne:)

Chobotnice (1984) (seriál)

Nevim jak by me chobotnice bavila dnes, ale vim ze jako decko jsem ji miloval. Taky si celkem dobre vybavuji cattaniho bidny konec:( Kazdopadne "sedy vlk" m.placido je hodne charizmaticky paaan, dnes uz se bohuzel nic takoveho mezi rexama, kobrama a podobnyma blbostma nevidi, snad jen ten starej horst jeste drzi vlajku :)

Ikarie XB 1 (1963)

me osobne jaxi nesedla ta myslenka a uz vubec ne ten konec.no ale je to preci jen scifi natocene u nas takze milion plusovych bodu za originalitu:) jinak atmosfera dobra, vetsina hercu a heerecek ujde, hlavne smolík je bozi,(a svatyho petra jste nahodou neobjevili:)kazdopadne je me jasne ze v te dobe bych z ikarie asi ucuraval

Legenda o zlaté perle (1987)

Sehnal jsem si Perlu abych znovu oživil dávnou lásku a zároveň se ujistil, že jsme před těmi x lety co nás tenhle film tak bral nebyli úplní tragédi bez vkusu. Jsem rád, že nemusím měnit hodnocení. Akce, romantika, vtip, nádherné prostředí a drak na závěr. Sweet

Krávy (1992)

Duo j.medem a c.gomez ve sqvele forme, pro me osobne jsou vacas preci jen o neco slabsim snimkem nez je pozdejsi tierra, presto vsak netradicni podivana 3.5*