Táborový ostrov - Série 2 (2020) (série)

V podstatě stejně kvalitní jako první řada, jen drobná výhrada vůči některým dílům, kde postavy vypadají o dost hůř než ve zbytku. Nevím proč, ale bylo to v několika případech docela znatelné.

Tři králové (1998) (seriál)

Nebavilo. Opuštěno po druhém díle, ale asi si spíš netroufám hodnotit.

Kouzelný drak (2021)

Takhle to dopadne, když si na Ali Expressu objednáte Aladdina a přijde vám místo toho Wish Dragon, který nemá v těle ani jednu originální kůstku a kostra, kterou ukradené kosti tvoří, ani není příliš pěkná a lákavá.

Vzpomínky Sherlocka Holmese - Zlatý skřipec (1994) (epizoda)

Možná úplně nejhorší díl z celého cyklu všech 4 seriálů. Watson chybí, případ a jeho rozřešení je divné a Mycroftova genialita trošku přehnaná.

Back Street Girls: Goku Dolls (2018) (seriál)

Ulítlý námět, který vůbec není zpracovaný dobře. Není to ani anime. V podstatě je to jen taková mírně rozpohybovaná manga. Ale opravdu jen manga. Je to hromada statických obrázků, kterým se maximálně hýbe pusa nebo se třesou pro vyvolání zdání dynamiky. Je tam několik stále se opakujících záběrů na nebe, budovu, strop, umyvadlo a podobné věci, na které se při rozhovorech opakovaně prostřihává, aby nebyly zcela statické, ale opakující se záběr nebe nikoho nezajímá, takže je to zcela k ničemu. Co se týče příběhu, tak je to humorný příběh o otrocích, kteří jsou opakovaně trápeni a mučeni a s nimi trpí i spousta jiných lidí. Po pravdě tam některé vtipné okamžiky jsou, ale není jich tolik a i kdyby to bylo vtipu plné, tak tu absenci animace to stejně nenahradí. Chápu, že se jedná o přehnaný náhled do toho, jak se zachází s "idoly" a to by se asi dalo ocenit, ale ta neanimace a prázdné záběry, mi prostě nedovolí, přiblížit se k tomu blíž. 25 %.

Pravá spravedlnost: Boj Bryana Stevensona za rovnou spravedlnost (2019)

Velmi slušně udělaný dokument, o člověku, který celý život zasvětil pomáhání druhým. Informativní o Bryanu Stevensonovi, ale hlavně to přibližuje tématiku, které se věnuje, a upozorňuje to na problémy, jež by člověk nejraději přehlížel, protože prostě nejsou příjemné.

Vládci vesmíru: Odhalení - Série 1 (2021) (série)

Tohle vůbec nebylo špatné. Velmi pěkná osmdesátková stylizace, dobrý příběh, který se nebojí trochu zamíchat kartami, relativně plastické postavy a slušná akce. Za mě, kterého původní He-man znudil po dvou dílech, když jsem se na něj asi v r. 2018 zkoušel dívat, rozhodně spokojenost a slušná očekávání pro druhou část.

DreamWorks Holiday Classics (2011)

Složeno ze 4 příběhů. Merry Madagascar a The Madagascar Penguins in A Christmas Caper jsou i v kolekci Happy Holidays from Madagascar. Nově je tu dost špatný Donkey's Christmas Shrektacular a průměrné Dragons: Gift of the Night Fury. Tučňáci a možná i draci za shlédnutí stojí, zbylé dva moc ne.

DreamWorks Happy Holidays from Madagascar (2005) (seriál)

Sestává z Madly Madagascar, The Madagascar Penguins in A Christmas Caper a z Merry Madagascar. První příběh je hodně špatný a humor tam nefunguje, spíš je to otravné. Tučňáčí díl je slušná zábava a nejlepší, co tahle kolekce nabízí. Poslední příběh neurazí, ale nějaké větší dojmy ve mně nezanechal. Nejsem moc fanda Madagascaru a tohle bylo maximálně průměrné s tím, že prvnímu příběhu bych se raději přímo vyhnul.

Na schovávanou (2018)

Jako téma dobré a závažné, je to zpracováno vážně neskutečně špatně a naivně. Tedy ono to má vysokou produkční hodnotu a vypadá to na takový kraťas hodně dobře, ale je to prostě hloupé a až příliš přímočaré. Co měla třeba znamenat ta matka, která raději odešla?