Žraločí impérium (2017) (TV film) odpad!

Závěrečná alternativní metoda ovládání žraloků by měla dostat Oskara za scénář i herecký výkon a zvyšuje hodnocení filmu nejméně o 3 hvězdičky. Další pak přidávám za každou podařenou akci hlavního hrdiny. 5% za kvalitu, ale mnoho smíchu.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Pilot klame tělem. Není to zdaleka tak komediální, jak se na začátku tváří, ale pořád se jedná o kvalitní podívanou se sympatickými herci.

Agatha Christie's Poirot - Rhodský trojúhelník (1989) (epizoda)

Jeden z nejhorších dílů. Vyšetřování veskrze žádné, Poirot zná rozuzlení ještě před zločinem, ale nepodělí se o něj, jen krypticky naznačí a ničemu tak nepomůže. Možných podezřelých koneckonců příliš není, takže práce mu byla výrazně usnadněna. Závěrečná honička také nic moc a rozhodně to není důvod, proč koukám na Poirota.

Silvestr hravý a dravý (1978) (pořad)

Co všechno musí člověk na vánoční návštěvě u příbuzných přetrpět.

Plechový panáček (1988)

+1 hvězdička za odvahu zobrazit děti, tak, jaké opravdu jsou, -2 hvězdičky za způsobené noční můry.

Hledač min (2017)

Ten člověk byl v podstatě blázen bez jakéhokoliv pudu sebezáchovy. Chápu, že to dělal v podstatě pro ostatní, ale s větším množstvím soudnosti, mohl možná pokračovat i nadále. Zajímalo by mě, zda konec byla jen náhoda, nebo to bylo něký plánované.

Muži v offsidu (1931)

Špatně natočené, špatně zahrané, špatně sledovatelné.