Skvělí chlapi (2000)

Na jednoho člověka až moc náročná víkendová jízda, ale takové bývají nezapomenutelné. Stejně jako tento film.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

Abraham se netočí v hrobě, on tam po téhle žumpě musí jezdit na centrifuze, u toho metat kotrmelce, a dělat piruety a u toho cvičit prostné.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Nádech 80' kdy příběh a logika ustupuje akci, efektivnosti, drsným hláškám a hi-tech nadupaným bouchačkám. Chutovka kterou si dopřávat denně nebylo zdravé ale jednou za čas neuškodí. Navíc Gamma v latexu jako alfa a omega filmu způsobuje že na Mařenku už se nebudu nikdy dívat stejně.

Týden bez závazků (2011)

Já se bavil náramně a hlavně humor postupně nevyprchával jak to tak u těchto žánrů často bývá, ale je dávkován po celou dobu.

Stroj (2013)

Levné a nekvalitní sci-fi z tržiště levných a nekvalitních napodobenin.

Nákaza (2011)

Napětí a tísen byla všudypřítomná, ten chlad s filmu prostřednictvím obrazu a hudby přímo sálal. Ty největší emoce a asi i vrchol přišel docela brzo a pak trošičku padá řetez a konec byl prostě odfláklý.

Na tuhle nemám (2010)

Na jedno použití. Sled skečů zoufale nezábavných. Navíc postava bohyně je akorát dokonalá tuctovka bez špetky čehokoliv na rozdíl od její emo kamošky, to je opravdu "desítka." Jeden z těch filmů na které už se dobrovolně nikdy nepodívám.

Lesní duch (2013)

Jeden z těch povedenějších remaků. Brutalitou se nešetří a myslím že i ostřílený hororový "fanšmejkr" který normálně u řezání hlav či údů zívne, tady zpozorní protože je toho opravdu hodně, je to detailní, je to nechutné a lat'ku to má hodně vysoko. Nicméně konec mi přišel hrozně natahovaný, a skok na staronového hlavního hrdinu mi přišel zbytečný a od tohoto okamžiku film ztrácí na logice a u mě osobně na hodnocení 4*.

Ocelová pěst (2011)

Inspirace Rockym a Over The Top je zjevná, ještě to je řízlé trochou telenovely. Není to žádné veledílo, a až vůbec nic k přemýšlení a ani si to na to nehraje. Prostě jednohubka na efekt ke cole a popkornu hned poté co si vypnete mozek. Přesto tyhle negativa přebije že tam jsou roboti.Roboti !!!!