Milionář z chatrče (2008)

Bezpochyby novodobá pohádka z orientu. Indie zažívá film plný dojetí. Nízkorozpočtový snímek zřejmě vejde do dějin své země. Podobně jako jsme mohli vidět život ve brazilském slamu ve filmu Město Bohů, tak něco podobného zažíváme v tomto filmu. Jen brazilskou periférii jsme vyměnili za indickou. Věřím, že plno diváků si na konci filmu pobrečí. Snímek sice nedosahuje toho vytouženého maximálního emotivního prožití, hlavní hrdina působí trochu chladněji, bez velkých niterních prožitků, přesto film svou úlohu splnil.

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Dvojku jsem viděl dříve než jedničku, ale myslím si, že zase taková hovaďůra to nebyla. Film jsem zkoukl na dva zátahy. Posledních 20 minut jsem si nechal na druhý den, poněvadž jsem byl již ospalý. Musím říci, že po prvním dní shlédnutí 70 minut filmu se mi usínalo s mírným nedůvěřivým pocitem, a chvilinku jsem se bál otočit obličejem na zeď :D Snímek rozhodně nudný nebyl a tajemno, mýtismus které z něj vyzařovalo bylo chvílemi mrazící. Zajímavé byly pasáže, jak mniši "PARKUROVÝM " stylem utíkali před Renem a především Magimelem. Posledních 15 minut mohlo být pořešeno trochu lépe. Rychlý konec, náhodné úniky, pár štěstíček ve stylu: na poslední chvíli... Mimochodem díky tomuto filmu už vím, že droga Amfetamin funguje jako hopsinková šťáva :-D :-D

96 hodin (2008)

Asi přehodnotím svůj názor na trest smrti. Lidi jako jsou tito by zasloužili pověsit na hák a pomalu umírat. Z některých pasážích je člověku opravdu do zvracení. Zejména část, kdy Neeson prochází "záclonkový" bordel, kde leží zfetované holky čekající na nadržence... Představa, že vám podobný Albánec odtáhne přítelkyni někam támhle do bramborákova je šílená... Ještě teď mě z toho mrazí... Neeson při hledání své dcery postupoval až snadno rychle, některé pasáže byly uspěchané, ale rozhodně celkový dojem parádní

Princové jsou na draka (1980) (TV film)

Celá pohádka je tak trochu na draka. Vydím v tom nějakou kýčovitost, zpívání falešné, hlavní představitelé nic moc (výjma pana Menšíka samozřejmě !). Vubec mě tato "kultovní" pohádka nenadchla. Možná se hodí k nedělnímu odpoledni, kdy si dám nohy na stůl a budu si pročítat noviny. Možná u toho budu dělat taky jiné věci, ale cihlu k cihle už neeee !

Svatba upírů (1993)

Je to hodně zvláštní. Sám tomu nemůžu uvěřit. Když už tam nemá chybět romantika, tak ať pořádná ! A tady se to vyvedlo ! Celkem i napínavé, trochu kýčovitosti neuškodí.... Ivetka Bartošová i mlaďas od Hrušinských vytvořili zajímavý pár. Ač komedie, tak nechybí nechybí zajímavé napínavé okamžiky. Zamilovaný pár, který je loven lidmi a za okamžik zase upíry opravdu zapůsobil ! Tenhle sladký páreček si oblíbíte i vy. :-)

Odsouzeni k boji (2007)

Z novodobých válečných filmů současných problémových oblastí světa jeden z nejslabších snímků. Jedna akce doprovázena takovým hubkukem. Něco podobného je tam na denním pořádku. Pokud bych tento film měl srovnávat třeba se snímkem: Křest ohněm, tak je to propadák. Chybí dynamika, akce za akcí, prostě slabota.

VyVolení (2005) (pořad)

Zase tak blbý to není :-) Občas když nemáte co dělat, což se taky může stát, tak co byste se na ně nepodívali... Nakonec zjistíte, že se s nimi i zžijete.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Abych pravdu řekl, tak jsem tento seriál celý neviděl... Jednou se na něj podívám, na celý, když se mi to začne líbit, tak to zkouknu třeba 3x dokola :D Je to vůbec možné toto stvoření? :D:D

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Abych pravdu řekl, tak jsem se opravdu bál a to setsakramensky dost. Bál jsem se toho jaká stupidní sekvence bude následovat po právě probíhající stupidní sekvenci filmu. Debilita na entou.

Doktor Hollywood (1991)

ano počítate dobře, plných pět, a neubral bych ani hvězdičku ! Těžko přetěžko hledat lidi, kteří dávají čtyři hvězdičky, natož pět ! Film je paradní ! Nemám rád romanťárny, na výběr komedií jsem taky náročný, ale Doktor Hollywood je perfektně trefená romanická komedie. Málokdy se usměju až k pláčí a tento film můžete sledovat dokola a k slzičkám vás přivede poměrně často. Usměvné, emotivní, romantické- suprové ! Parádní a skvělé hlášky "Hezké prase doktore!" Michael J. Fox - hlavní role - co více dodat. Ostatní herci podali opravdu obdivuhodné a neopakovatelné výkony. Woody Harrelson, Julie Warner. No, rozplýval bych se tu zase jen hodiny a hodiny. Už se těším, až se na ten film podívám asi po patnácté...