Žena v černém (2012)

Atmosféra vůbec není špatná a při lekačkách jsem se lekla (jsem ale hrozný nerv, takže to není úplně znamení, že jsou fakt děsivé). Jen mi ten příběh úplně neseděl dohromady, a tak nějak se mi nezamlouval konec. Radcliffe byl ovšem dobrý, zřejmě se z toho Pottera i vymanit dokáže. Je to slušný horor.

Poslední lvi (2011)

Přála bych si, aby místo žádosti o peněžní pomoc na konci filmu radši štáb během natáčení pomohl lvíčatům. To by proti úbytu lvů pomohlo víc...

Americký zločin (2007)

Film má vyvolávat emoce a po zkouknutí tohoto filmu je to hlavně rozhořčení nad chováním jednotlivých zúčastněných. Skvěle zpracované hrůzné téma. Filmy podle skutečných událostí si musím zase na čas odpustit.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Nedá se říct, že bych se u toho nebavila, vlastně jediné co bych si k filmu přála by bylo, aby už konečně dal někdo Belle přes hubu a vymlátil jí ten pitomý výraz z ksichtu. Ale ne, je to prostě špatný, nudný film s hloupými dialogy a úžasně otravnými hrdiny.

Černá smrt (2010)

Středověk nebyl žádná sranda a tenhle film taky není. Takže vše v naprostém pořádku. Jen ten magor tomu na konci fakt nasadil korunu.