Válka Bohů (2011)

Rozhodně to nebyla žádná tragédie. Efekty solidní, akce dostatek i bez keců a příběh mnohem méně tupý než jsem čekala. Závěrečná bitka bohů s titány je ovšem hodně solidní pokoukání, takže 4 hvězdy si tahle nenáročná zábava zaslouží.

Paranormal Activity (2007)

Ne, že by to nebylo děsivé, ale i když nám doma taky tak trochu straší, tak jsem se po tomhle filmu ani nebála jít v noci na záchod, jak se mi po většině hororů stává. Navíc to zabil ten hloupý konec.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Asi bych prostě měla pominout rozdíly mezi knížkou a seriálem, protože je jasné, že to bez nich nepůjde, ale to srovnávání mi zkrátka trošku zážitek kazí. Přesto je to výtečný seriál a obsazení se mi hodně líbí. Škoda, že vlci tam jsou tak málo. A taky doufám, že v druhé řadě bude víc Ohař. Editace: Musím snížit hodnocení. Nevím zda je to i klesající kvalitou knih, ale seriál mě baví méně a méně.

Vládce temnot (1987)

Bezdomovci jsou jednoduché formy života.

Hulk (2003) odpad!

Když vidím název Hulk, tak rozhodně nečekám meditativní záběry zeleného míče skákajícího v americké poušti (která dozajista reprezentuje nitro hlavního hrdiny).

Hulk na neznámé planetě (2010)

Líbilo se mi to hodně. Hulk se o nikoho nestará a prostě mlátí hnusy v aréně. Dokud to tak bylo tak vážně super, horší byl ten ultra šťastný konec, ale nevadí. Zajímalo by mě, kdo byl ten týpek co vypadal, jako syn Thora a Sleipnira...

Green Lantern (2011)

Bylo to lepší než animované filmy s Lanternem, které jsem viděla.

Dracula (1996) (divadelní záznam)

Byla doba, kdy jsem uměla všechny texty nazpaměť.

Ze života koček (2008) (TV film)

Hodnocení jen za záběry kočiček. Hodnota dokumentu jako takového je víceméně nulová.