Transformers 3 (2011)

Jsem ráda, že jsem si před filmem nesháněla žádné informaci, že mi bylo ukradené jaké tam budou charaktery a zda se podobají svým jmenovcům z G1, protože je mi jasné, že bych si to ani zdaleka tak neužila. Jediné co mohu vytknout je délka filmu klidně bych ho snesla o nějakou tu minutu kratší, ale přesto jsem se bavila tak, jak se od podobného filmu dá očekávat.

Desperado (1995)

Takovou bandu vypatlaných poskoků jsem snad ještě neviděla, ale byla to sranda. Jen je blbé, že všichni sympaťáci umřeli.

Počátek (2010)

Ráda bych tento film hodnotila jako nejúžasnější film roku, jako totální mindfuck, který mě dostal do kolen... jenže jsem po 15 minutách usnula nudou. Nevím jestli to pokračuje líp, ale zbytečné kecy na začátku mě totálně unudily. Mám chuť dát odpad za to jak jsem musela udržovat oči otevřené násilím (prohrála jsem), ale zase mi to přijde po 15 minutách nefér.

Duch doby - Stále kupředu (2011)

První část byla zajímavá. Je pravda, že lidé se na genetiku rádi vymlouvají a věřím, že žádné genetické předurčení neexistuje. Škoda, že pak to skazili neskutečnou snůškou bludů, která se rovnala předchozímu Addendum.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Pro mě to byl rozhodně fantastický film. Miluju animáky, které využívají veškerý svůj potenciál. Úžasná akce, nádherný vizuál a naprosto padnoucí hudba. Bojové scény jsem doslova hltala. Záporák byl přesně takový, abych si ho oblíbila, skoro i lepší než v prvním dílu. Stejně tak se mi líbilo, že zde byla akce hned od začátku a nemuseli jsme čekat, než se to Po vše naučí. Jsem naprosto spokojena.

Liška a pes (1981)

Zase jedna disneyovka co mi vehnala slzy do očí. A to hned na začátku. Jinak je to milý příběh o přátelství, o tom jak může být zničeno a s odvahou znovu obnoveno. Líbilo se mi to.

Lovec jelenů (1978)

Příliš mnoho drama. Určitě je zajímavé jak funguje psychologie vojáků, ale nemuselo by to být naroubované na podivně fungující mezilidské vztahy. Vlastně jsem to asi chtěla vidět jen kvůli té jedné scéně.

Muž na Měsíci (1999)

Vážně nevím. Nelíbil se mi humor ani o čem film vlastně byl. Je možné, že Kaufman byl skutečně geniální komik, ale mě jeho fórky prostě vytočily a spíše znechutily (což možná bylo i původním záměrem). Film jsem dokoukala v nepříliš nadšeném rozpoložení. Tady jsem zřejmě něco nepochopila.

Olověná vesta (1987)

Uf... tak tohle byla solidní porce totálně černočerného humoru. Od šikany při výcviku po krvavé lázně ve Vietnamu se nejde nic jiného než podivovat a smát. Výborný film.