Food Fight (2006)

Výborný nápad. Chvilkama to bylo sice trochu nechutné a pro mě nepřehledné, ale celkový dojem to nezkazilo.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Písničky neskutečně parádní, ale bohužel to odnesl příběh, který je tam víceméně zbytečný.

X (2001) (seriál)

The future has not been determined yet. Jedno z nejlepších anime od CLAMP a pro mě osobně asi největší anime doják. Málokdy mám tendence brečet skoro u každého dílu. Největším plusem jsou sympatické charaktery jak na straně draků nebes, tak u draků země.

Cats (1998) (TV film)

I přesto, že toto dílo nemá prakticky žádný děj (kromě malého zvratu způsobeného Macavitym) se mi muzikál opravdu. Koneckonců na kočky (herce) je moc pěkný pohled. Taneční čísla jsou zajímavá a je plný chytlavých melodií (kromě Memory i Rum Tum Tugger nebo Magical Mr.Mistoffelees). Navíc mám pro kočky osobní slabost, hlavně po ty dvě co se mi válejí doma. :)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles Forever (2009) (TV film)

Starý želvy jsou starý želvy. Machrování těch nových mi už není tak blízké, nicméně to může být i tím, že už jsem na to moc stará. Ovšem tato kombinace se převelice povedla. A starý Trhač je stejně víc sexy. :)

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

A já jsem se nečekaně i bavila. Je to sice vcelku trapné, postavené celé na nešikovnosti hlavního hrdiny, ale ve správné náladě (ve které jsem byla) je to pohodový film. Samozřejmě, pokud vás tento druh humoru uráží už jen z principu, tak se na to nekoukejte.

Xi you ji di yi bai ling yi hui zhi yue guang bao he (1995)

Komediální první polovina byla jasná výhra. Chow s chlupatými chodily, nebo s nasazovacími fousy, či mlátící hrozno prostě neměl chybu. Jeho humor mi hodně sedí. Druhá polovina už hrála na vážnější notu a dostala se ke slovu i zamotaná lovestory. Nicméně hezké fantasy prvky a dobře udělané zpracování udržely film stále na vysoké úrovni. Rozhodně stojí za vidění.