Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Můj jednoznačně nejoblíbenější Indy. Hlavně díky perfektnímu humoru, svělé akci a vůbec ději, který ani chvilku nenudí. Scéna s Hitlerem je ovšem nejlepší.

Karate Kid (2010)

Někdy nerozumím tomu co lidé od filmů očekávají. Herci, včetně malého Smithe hráli na výbornou, krajina a celkově prostředí bylo skvělé a tréninkové pasáže dobře přehnané. Film je milou poctou kung fu a Jackie Chan má neodolatelný výraz největšího trubky v Číně. Skvělá zábava.

Toxický mstitel (1984)

Velevtipná šílenost. Skvělá byla montáž dobrých skutků (hlavně otevření zavařeniny). Komedie s gore prvky a superhrdinou v baletním oblečku. Prostě super.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Hodně povedené. Vtipy jsou vtipné, sentimentu je tu také tak akorát. Příběh je zábavný a film utíká příjemným tempem. Film si užijí děti, i ti, kteří byli děti v době prvního dílu. Růžový medvídek je parádní záporák a španělská verze Buzze byla jasná výhra.

Sintel: Příběh draka (2010)

Hezké, smutné a příliš krátké. Škoda, že nejde o celovečerní film. Potenciál to určitě má.

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Ještě, že jsem k filmu měla doprovodný komentář a trpělivého člověka na zodpovídání mých všetečných laických otázek, jinak bych si to asi ani z poloviny neužila tak, jak jsem si to užila. I když technika nehraje úplně hlavní roli ve filmu. Nakonec je také spíš o mezilidských vztazích. Rozhodně zábavný počin. Jsem ráda, že mi byl tento film nabídnut k vidění.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Ale jo, zasmála jsem se. Sice ne většinou hláškám, které vtipné být měly, ale to je nejspíš vedlejší. Slušný nápad, ucházející provedení. Dá se na to kouknout, ale nemám potřebu si to zopakovat.

Ospalá díra (1999)

Horor nebo komedie? Přikláním se k druhé variantě, protože tohle byl první film, kde mi sekání hlav a podobné věci přišlo vtipné. Johny Depp předvádí svůj tradičně výborný výkon, ale mojí nejoblíbenější postavou je stejně jezdec v podání Christophera Walkena, ač za celý film neřekne jediné slovo. Burtonovská vizuání stránka je taktéž velmi příjemná na pohled. Zkrátka je to hezký a veselý film o sekání hlav.