Star proti silám zla (2015) (seriál)

Nevím no. Animace není tak pěkná, jako třeba u Gravity Falls a ani to není tak vtipné. Nápad je to sice dobrý a Star i Marco jsou fajn postavy, ale přesto jsem tomu až tak úplně nepřišla na chuť. Asi protože chybí pořádný příběh, který by to propojoval, a hlavní záporák je hodně slabý. Chybí tomu napětí, které v Gravity Falls doplňuje Bill Cipher nebo u Steven Universe Yellow Diamond. Edit: To je tak, když někdo hodnotí před koncem série. Ke konci se vše hodně zlepšílo, a to hlavně příchodem Tofeeho. Kéž by tam Ludo už nebyla, ale to se asi nestane. Season finale bylo skvělé.

Za zdí zahrady (2014) (seriál)

Zvláštní animovaný seriál. Přiznám se, že mě až tak úplně nevtáhl do děje, ale přesto na něm bylo něco zajímavého, co mě donutilo dokoukat všech 10 dílu a překonat i mírnou otravnost mladšího z bratrů. Jen těch písniček někdy bylo až moc.

Městečko Záhad (2012) (seriál)

Nejdřív jsem myslela, že to není tak dobré, jako Steven Universe, ale nakonec jsem tomu také propadla. Je to skvělé, jen prostě jinak. Parádní postavy, parádní vtipy, zábava při hledání tajných zpráv a luštění šifer a hlavně jeden z nejlepších záporáků za hodně dlouhou dobý. Bill Cipher je dokonalý a měl by být ve více epizodách, však také Sock opera je zatím má nejoblíbenější (ať žije Bipper).

Steven Universe (2013) (seriál)

Sice se to tváří, jako cukrová vata, ale nemusíte se bát, zuby vás z toho fakt bolet nebudou. SU je úžasný mix skvělých vtipů, zajímavých charakterů, dojemných okamžiků i dramatických bojů. Nejlepší jsou Lion, Lapis Lazuli a hlavně Peridot.

Surfoví náckové musí zemřít (1987)

Půlnoční překvapení na postapo festivalu Junktown opravdu překvapilo. Sice surfovací scény byly trochu moc dlouhé, ale jinak super film.

Ant-Man (2015)

Jako tradičně, zábavný oddechový film. Jsem spokojena.

Transformers (2015) (seriál)

Animace je pro tentokrát opravdu povedená a svým způsobem je plus i fakt, že nejde jen o převyprávění klasického modelu - Autoboti vs Decepticoni a Optimus vs Megatron. Jenže zároveň je to i mínus, protože minimálně co se záporných postav týká, tak prostě nejsou zajímavé a já zrovna nefandím stylu: epizoda = nový Decepticon na chytání.Ale snad to hned zase neukončí. Návrat Starscreama je obrovský bod k dobru, ač to bylo zatím jen na pár episod.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Zajímalo by mě, kam se poděla všechna ta akce a šíléná jízda, o které tu mluvíte. Film na kterém jsem byla já se sice sem tam stal celkem zajímavou honičkou pouští, ale taky měl spoustu hluchých míst a prázdných momentů. Jsem zklamána.

Gotham (2014) (seriál)

Nejsem velký fanda DC, jejich animáky mě nebaví a jejich hrdiny taky vyloženě nemusím. Na Gotham jsem začala tedy koukat jen tak ze zvědavosti, protože mě zaujaly promo plakáty. Pilotní díl nebyl špatný, ale trvalo to trochu déle než se háček zahákl. Jednoznačně největším plus a tahákem celého seriálu je mladý pan Cobblepot, který je naprosto famózní, doslova si celý seriál ukradl pro sebe a každá scéna s ním by se měla zakopat na opuštěném ostrově, protože je to poklad. Další skvělou postavou je E. Nygma, který snad dostane více prostoru v 2. sérii. Jinak celkově herecké obsazení je na Gothamu nejlepší, protože epizody samotné mají kolísavou tendenci a občas mají tendenci se zaměřovat na nezajímavé postavy (Fish Mooney). Ale při zpětném pohledu na celou sérii musím říct, že je to velice zábavný seriál a na další sérii se opravdu těším.