MI-5: Vyšší dobro (2015)

Slušné, syrové a charismatické. Stačilo přidat trochu více akce a bylo by to perfektní.

Terminator Genisys (2015)

Tak se přeci jen vrátil, jak nám slibil! Kulisy i triky se víceméně povedly, někdy je to ale kapánek přes míru a Alanovy CGI efekty až moc bijí do očí stejně jako u Homothora numba 2. Casting se nepovedl stejně jako v případě třetího dílu, kdy se kromě Arnieho a šukézní bloncky nedalo na ostatní dívat. Tady máme antisexy Emily Clarke s hubou jako forma na tunely a Kyla Rorýse s výrazem leklé tresky. Jenže pak je tu Arnie, který zachraňuje co se dá a kupodivu se mu to daří. Dějově jde o slušný počin a má to konečně i rozumnou délku než zmiňovaná trojka. Takže za mě se jedná o důstojné pokračování a dokud Arnie může, klidně přijďte s dalším pokračováním.

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Suché, nezáživné a trapné. Vážně jsem se těšil, že se jako místní klika mudrců zasměju, až se za lofase budu popadat, ale nestalo se tak ani jednou. Oceňuji nápad a odvahu tvůrců, ale zkrátka to nebylo vtipné. Jednu hvězdičku dávám za nahou roštěnku na kurtu, protože tu bych stejně jako Aaron přefikl přede všemi rovnou na hřišti.

The Starving Games (2013)

Naprostá paráda! Každou chvíli jsem se křenil jako patnáctka, co jí poprvé šáhnete na švába. Dvojníci známých celebrit se vážně povedli, hlavně kloni Expendables a Samuel L. Jacksona, navíc hlavní představitelka je kus krásné baby a dokonce i hrát umí. Ano, jedná se o film na jedno zhlédnutí, normálně bych dal slušné 3 hvězdičky. Kvůli silnému podhodnocení místními rozumbrady ale přidávám jednu navíc. A těším se na Superfast od stejného týmu!

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Otřesné, vskutku otřesné. Ali, tudy cesta opravdu nevede!

Pod zemí (2014)

Svižná procházka pařížskými katakombami, v níž číhají samotné brány pekelné. Hlavní představitelka si ráda hraje na lady Croft, všechno ví a všechno zná a její odhodlanost najít starodávný artefakt ji neopustí ani ve chvíli, kdy kolem začnou umírat členové její expedice. Jakmile ale natáhne brka ohyzdný negří kamarád, je z toho celá nakřivo a najednou se jí aktivuje pud sebezáchovy. Nebýt to film, tak už ji na začátku někdo za ty kecy majzne po palici, příp. ohobluje za první skalní zatáčkou, a poté ponechá svému osudu. Také jsem zjistil, že v pekle je celkem prázdno a pokud na vás přeci jen vybafnou nějací hulibrci, stačí je prostě plesknout foťákem přes xicht a oni odpadnou stejně lehce jako kus hovna ze zadnice. Přesto na jedno podívání určitě neurazí.

Padesát odstínů šedi (2015)

Režisérsky i kamerově dobře odvedená práce, výběr herců také v pořádku, ale stejně... prakticky celý film se hlavní představitelka chová jako naivní pitcha, která sveřepě trvá na tom, že v každém chlapovi je anděl a milého Greye v něj promění. To se samozřejmě nestane a zhrzená fiflenka pláče a pláče... uff. Už od začátku to bylo patrné a sám Grey jí vysvětluje, že není normální a má jisté záliby, ale to ona ne a ne pochopit. Měl jí hned ze začátku přetáhnout neholeným lofasem po řepě, třeba by se jí v té palici rozsvítilo a nebyla by nakonec tak zklamaná.

Enderova hra (2013)

Svižné a pohledné sci-fi, které sice má své masařky (a pěkně ohyzdné), přesto mě dokázalo bez většího přemlouvání přikurtovat na dvě hodiny k obrazovce. Knižní předlohu jsem nečetl a upřímně o ní ani nikdy neslyšel, film ale vřele všem doporučuji. A to, že tomu většinu času šéfuje banda puberťáků, kterým teprve nedávno sestoupila varlata, překvapivě ničemu nevadí!

MovieZone Live! (2010) (pořad) odpad!

Erudovaní filmoví kritici v celé své kráse. Jdu blejt.

Pár nenormálních aktivit (2013)

No no no, tak se zase uklidněte, vy splašení hormoni! Jde o jednu z těch lepších parodií za posledních pár let, většina vtípků je povedená a navíc mě opravdu bavila! A i když Scary Movie 5 nebyl úplně zase takový odpad, na Pár Nenormálních Aktivit rozhodně nemá. Normálně bych hodnotil za 3*, ale kvůli podhodnocení místní intelektuální klikou přihazuji jednu navíc.