Rychle a zběsile 8 (2017)

Já se z toho Stathama poseru. Scéna s miminkem je prostě TOP :D

The Angry Joe Show (2009) (pořad)

Nezkorumpovaný a nebojácný Angry Joe na křižácké výpravě proti hernímu korporátu bojující za naše světlé zítřky. Původně pracoval jako technik v Dellu, láska k hrám nakonec převážila. Jeho recenze her a také filmů jsou obsáhlé, věcné a hlavně upřímné, povedené jsou zejména ty herní kvůli jejich grafice a zábavné formě. Pro mě osobně jde o nejlepší kanál na Youtube, všem vřele doporučuji!

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Kupodivu stravitelné. Nicméně kde jsou ty časy, kdy byla Miluška křehká a krásná. V posledním díle stejně jako ve dvou předchozích spíš připomíná Terminátora s PMS, i když sem tam jí přeci jen plácnou přes pysky. Potěší retrospektivní sekvence, za ty akční by ale měli pana střihače pověsit za gule na nejbližší lampu pouličního osvětlení. To snad i v těch Seagalovskych blockbusterech je akce stylovější a hlavně přehlednější.

Predestination (2014)

Skvělá první polovina, kterou zabíjí ta druhá, plná tolika zvraty a WTF momenty, že by se z toho zamotala řepa i DiCapriovi z Počátku. Mimochodem, v tomhle filmu ho svým zjevem dokonale napodobuje Sarah, jakoby si z varlete vypadli.

Studený jak kámen (1991)

Nostalgie v celé své kráse. Luxusní béčko, na které je radost pohledět. Mimochodem, přesně takhle by asi v reálu vypadal Duke Nukem, Brian je hustor.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

V dnešní době již kultovní snímek a zároveň jedna z mála ukázek toho, že i podle počítačové hry se dá natočit vkusný a dobrý film. Flawless Victory!

Deadpool (2016)

Ten všivák to dokázal! O kvalitách homixového Deadpoola mě už před pár lety přesvědčila jeho herní adaptace, u níž jsem doslova uchcával smíchy a s velkou pompou ji dohrál až do samotného konce. Těch skvělých nápadů, bizardních situací a kulervoucích hlášek bylo nespočet a já si v duchu říkal, že by tohle mohl někdo převést na filmová plátna. A když jsem brzy zjistil, že se o to už celkem dlouho snaží Ryan Reynolds, byl jsem štěstím bez sebe. Po všech těch peripetiích nakonec sehnal rozpočet a dal dohromady tým, který vytvořil svěží a nekorektně vtipnou komedii roku se vším všudy. Ale až takový megahit jsem z toho vážně nečekal, je až s podivem kolik babek film ve finále vydělal. A co se týče filmu samotného?Je prakticky stejný jako již zmiňovaná hra - akční, násilný, krvavý, sprostý, vtipný, ulítlý a hlavně neskutečně zábavný. Repete!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Uznávám, že určité kvality tento snímek má. Přeci jen jsem nejednou otíral žalud po výstřiku nad skvostnými efekty, guledroid byl opravdu roztomilý a rád bych na něm doma utíral prach, dějová linie jako taková vcelku svižně odsýpala a po letech jsem konečně viděl Indyho... ehm, Hana Solamyla. Jinak mi ale přišlo, že se dívám na remake čtvrtého dílu, což kromě identického scénáře podtrhuje i fakt, že se mnohem lépe dívalo na starou známou gardu než na vychvalované nováčky v sérii. A jak ten hulibrk v černém sundal masku, tak jsem málem přepadl z gauče - toho by se totiž nelekla ani čiuaua, natož hbitá roštěnka ovládající špetku Síly. Silné 3 hvězdy, víc ze mě ani Sith nevymáčkne. Update 2020: Po shlédnutí všech dílů za sebou přidávám hvězdu navíc, skvěle jsem se bavil.

Padesát odstínů černé (2016)

Po vydařených párech nenormálních aktivit jsem si myslel, že se od stejných tvůrců zase jednou pořádně nasměju u jejich další povedené parodie. Zasmál jsem se asi čtyřikrát, zbytek filmu nestojí ani za ty hnědý bezpečnostní trenky, co tam při striptýzu Marlon hodí jedné kvočně do xichtu. Čekal jsem zkrátka víc.