Nebezpečné hry 2 (2004)

Nakonec jsem se nedudil. Nenudil. Prinos Dozvedel jsem se neco o jakemsi stromku. Ale do jeho znova-objeveni jsem to zapomel, takze (+) jsem se neco naucil. (+) Musim se pochvalit, ze sem zjistil prvni rozuzleni. Jsem proste dobrej! Jo. Nahody Pojistovak prisel na ruzne veci prazvlastnimi nahodami, nicmene by na tyto veci (=) prisel tak jako tak (ale nudneji) , ale nejspis nudneji. Zapletka Tento filmek jsem videl nahodou a asi od pulky, takze vim jenom jak to koncilo. (+) Lesbicka scena me malem prinutila sahnout do kalhot .... pro kapesnik. Potreboval jsem utrit mliko, jak jsem vyprsk "Sakra zase soft ...". (-) Nicmene jinak bych to prepnul; koukat se na slechtice, barbie a tahanici o 150 milonu bez spetky humoru http://librivox.org/newcatalog/search.php?author=oscar+wilde ? Dal se to zapletalo a rozpletalo pomerne slusne. Detektivky "moc nemusim", takze me to prekvapilo. Ti co louskaji Sherlocka Holmese tu asi nic nenajdou. (=) Na konci se mi prislo, ze nemeli moc vysvetlovat co se stalo predtim. Prislo mi to jako nejake vygumovaneho anime.

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Rezenze pomoci frigidni kopie .Ooooooo Pani doktorka se snazi zakryvat to, ze se nejak podezrele zakulacuje. Rika se, ze jste pry to, co jite? Co by na to rekl ten marketing, kdyby vedeli ze zere tehule. Pauza pro smich. Toz jedna zlomyslna hvezda Pauza pro smich Skoro vtipne, mozna ze to ale neni komedie, ale ja byl ozraly. Pauza pro smich. Leci skoro jako e55ka Pauza pro smich . Jsem vtipny. Pauza pro smich. At ji vyhodi, jak je spatna! Pauza pro smich Hehe. To jsem si delal srandu. Pauza pro smich (Ani nevim kdy jsem to videl, ani co jsem pri tom jedl. Mozna pomyje, to se jeden pomeje. Pauza pro smich Ci mel-li jsem pravou ruku v kalhotech. Ooooooo Ale. Dival jsem se neustale na hodinky. Rolexky. Ty, co nosim prave na prave ruce. Pauza pro smich Bylo to prima. Ooooooo Divat se na Primu. Pauza pro smich Urcite Te zajima, ze jsem tu nebyl prvni, ale jako dalsi nenazrane nekomunisticke prasatko. To byli totiz svine Pauza pro smich. A to ja nejsem.Pauza pro smich - %date%

Alternativní kultura (1997) (seriál) odpad!

Tvurci si vzajemne podkuruji ... Plivou na stare Vladce .... Kritikum zase nikdo nerozumi ... Vzdyt je to jejich prace

Opustit Las Vegas (1995)

Krasna POETICKA KOMEDIE. ... Alkac a Slapka. Alkace si zadna rozumna mamina nevezme. Kterej chlap by chtel Slapku? Ale nevyhnutelnost (vztahu obou hrdinu) jeste neznamena tragedii http://librivox.org/newcatalog/search.php?title=poetics ani drama, spis nudu. ... ... ... Nastesti to je kurevsky vtipny. Taky z nutnosti, kurevsky to uz je ... .... ... Cage je "alkac". Posila ostatni doprdele - Slapce se libi, ze je vtipnej. Lidi se rozbreci - Slapce se libi, ze ho jen tak neco nerozbreci. Rozbijou mu hubu - Slapce se libi, ze neni rvac a ma koho konejsit. (spoiler Hadej, koho vyhodi za rvacku. konec spoileru) ... ... ... Slapka je proste ten materskej typ. Aby ne, denne trenuje kundicku pro hladkej porod. ... ... ... Docela me pobavilo jak si scenarista pohral s ponizovanim : Slapka to nevezme do zadecku ale pred alkacem se rozbreci. Tim krasne podtrh jak je rozverna. (spoiler A jeste si pridal, kdyz ho vyhodila pote co ho videla sukat jinou. konec spoileru) ... ... ... Brilantni gagy. (spoiler 1 Slapce vysvetlili, ze by nemela odmitat sluzby. Mela "zmalovany" oblicej. Sedla do taxiku, taxikar "Mela by ses na toho svyho vysrat!". konec spoileru) (spoiler 2 Slapka rekne pri rozlouceni vetu. Ta veta by byla pravdiva prave kdyz by spolu zili dal.konec spoileru)

Medailon (2003)

Mohlo to byt mnohem lepsi. A premejslet o tom jak me "desne" bavilo. Krom toho je tam nekolik vtipku a Jackieho blbinky na konci. Strih je v nekolika mistech nepovedeny. Treba jak Jackie, pote co zjisti ze je "zazracne" nazivu, vyskakuje na strechu. Alespon to tak vypada, protoze balkon, na ktery ve skutecnosti dopadne, neni v zaberu vubec videt.

Hvězdná brána: Pravdivý příběh (2006) odpad!

Prvni dil byl bajecny - brali vsechno s nadhledem a jeden se i neco priuci [ ***** ]. Dalsi dil zacal vysvetlovat jak a zda by to bylo vedecky mozne - az na nekolik praktickych lidi (se zachranarskymi roboty u Dvojcat, ...) to byla snuska blabolu ("podle evoluce by bylo treba 20 milonu let ...", "chci videt ve vic nez 3 dimenzich" http://en.wikipedia.org/wiki/Dimension ) [ odpad! ]

Neznámá Země (2001) (seriál) odpad!

15 minut tu mluvi o tom jaky je Thor genius, pak 2 minuty bezi titulky. (-) Rozvlacne, zbytecne udaje, nedostatecne spojitosti ... (+) Obcas zajimavost .

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000) odpad!

Postavy jsou prehnane (princ Dobromil, Blbka, Zmije ) , a taky se tak chovaji, takze jsem si to zacal plest s komedii. Nicmene tam "nejsou" vtipne rozhovory, takze to asi komedie neni. ... ... ... Mista jsou zajimava (zvlast v jachte), nicmene jsou az prapodivne prehnane. Gagy. Nebyt nekolika (jizda na koni, sprchovani...), ktere hranici s Soft "peckem" tak bych odesel. ... .... ... Hostina to je pomerne chuda, i kdyz je tu nekolik kozicek, a i bobrik by se nasel. ... ... ... Kresleni Slouzici tam jsou snad jen proto, aby se ukazalo jaka je sestra Zmije a bratr Dobromil. Bylo to sice chytre propojit to do jedne sceny, ale tam to s vtipem skoncilo . Smysl Holky jsou devky. Ale aji tehdy, aniz by do nich jeden vrazil penize. Nektery dokonce "zelenace" odmitnou.

Kenpú denki Berserk (1997) (seriál)

[WORK IN PROGRESS] [ pomale tempo, slusny pribeh , ne moc hloupe rozhovory, vyber asi 5 kapitol a zbytek nic, bishoujo shit, styl zvolit podle komentaru okolo ]