Zběsilost v srdci (1990) odpad!

Samoučelné vyjebávání s divákem a hra na tejemno. Příběh není tak špatný, ale u rozhovorů jsem fakt nechápal. Kde jsou ty doby kdy se Lynch nepokoušel předstírat že umí natočit příběh a točil fantazie jako http://www.csfd.cz/film/6252-eraserhead/ .

Teorie velkého třesku (2007) (seriál) odpad!

Ten cukrovej smich pustit vic nahlas uz nejde? ____________ Co je Big Bang Theory? Rozhodne to neni Gang Bang Practice. ____________ Ke vsemu je nutno pristupovat s hlavou otevrenou, vime http://images.google.cz/images?q=trepanation ? Sprti, sprti, sprti ... skatulata, skatulata hejbejte se. Roztocte ty pribehy jako kulky v bubinku. Bang, bang, bang. At to je tak plodny jako ty kulky uz nikdy nebudou ... Toz jsou tam sprti zhusteny akorat na "To je tak singularni jako hausdorfova dimenze v mandelbrotove mnozine" + "haha,hahaha". ____________ Proc tam nehodit trosku zesmesnovani spolecnosti, povolit na umelem smichu, ubrat vtipu za kazdou cenu. Cil? Ty horkosladky dily z pana Fazolky http://www.csfd.cz/film/72411-mr-bean/ Fazolky - zakonzervovanyho sprta. Proc Fazolku? Protoze vypada pokroucen vnitrim bojem, mdle, jakoby kure nezral a pritom by kureti neublizil http://en.wikipedia.org/wiki/Geek . Trosku odstupu, pro Krisovy rany! ____________ Ze se vydalo vic knizek zidovskych vtipy nez jich slo na "letni tabory"? O sprtech prece taky neco je. Aspon je tu Particka IT http://www.csfd.cz/film/224203-particka-it-ajtaci-it-crowd-the/ , kde sprt (aka Moss) "je o necem". To lidi nectou? Myslim "okolni lidi", ja nectu. Urcite se tam najde neco vtipnyho a jedinej kdo se (treba) bude smat budes ty sam. A ne jiny lidi za tebe. A na tebe. Na to nezapomen, oni se smejou na tebe ... a za tvy! ____________ Ona to je komedie? Jsem si rikal ze je divny proc se "lidi v televizi" porad smejou ackoli jsme v pokoji s kamosema ticho.

Nejlepší úlovek (2006) odpad!

1) Kurva, dneska se komedie http://librivox.org/poetics-by-aristotle/ rika uz kdecemu. 2) Ten film ma sice slusnou zapletku (oba hrdinove prozivaji neco podobneho) ale tak nejak tam zapomeli na "komedii". To slovo, ktere se obvykle vyskytuje pred slovem "romanticka". http://encyclopediadramatica.com/Obvious ---===Zkuste hadat o cem je tento odstavec===--- Dalsi film, kde [[ 1 ]] hlavni hrdinove utikaji od svych vynucenych osudu, potkaji se a divka se zepta "Kam to jede?". [ Divak : UH HUH WHAT? ] ... [[ 2 ]] Pak se jeden druhemu sveri "Ja jsem utikala pred UH HUH WHAT", druhy si pouze UH HUH WHAT mysli, nicmene nez si uvedomi, ze UH HUH WHAT je presne to, co si mysli, tak [[ 3 ]] se jeden od druheho oddeli [ Divak : To nasere. ] ... ... [[ 4 ... divani se na hodinky ]] Pak uplyne nejaky cas straveny tim, ze hrdinove pojidaji zakusky a uvedomuji si "Vzdyt to je ten pravy / prava". .... .... ..... [[ 5 ... nova krev ]] Olala! Je tu jeste nekdo dalsi, vetsinou to je Ten Pravy / Ta Prava http://www.bash.org/?414593 . To ovsem hrdina nechape. [ Divak : Kkt, aspon zbyde neco pro me. ] .... ---===[+]===--- Tady [[ 6 ... ]] hrdinka najde Toho Praveho Klona a hrdina Tu Pravou Kopii. Jasne! Takze Ten Pravy muze klidne s Tou Pravou zit aniz by se stal basnikem ( Poets lie to get laid ). Tim padem se zblizi. ... Ja se vsadim, ze to [[ 7 ]] jeden z Tech Pravych nejak posere! Kolik? Tenhle hrnek kafe Tak jo. .... Jo, jeste tam [[ 8 ... ]] nekdo musi rict "Pripadam si jako nahradnik". ..... Jasne ze se najde nejaky [[ 9 ]] duvod proc se setkat. Zde nemocna ryba, holka je rybozpytec. Coz me dostava k hlavnim postavam. Holka nikoho nema, protoze je krava co ma hodne dioptrii a tak kopne kazdeho, kdo se ji pokusi podojit, protoze si ho splete s vlkem. Kluk nikoho nema, protoze je vul, ktery zapomel ze k dojeni krav jsou potreba koule. ... ---===[+]===--- Hrdinova ryba kunka a bali hrdincinu zabu. Neni spatne ---===WTF===--- "Ja si myslela ze me miluje a on chtel ziskat azyl. Zjistila bych to driv, kdybych umela Armensky." *** Po zasunuti "Meli bychom se lepe poznat" *** Chlap co odmitne sex. Tohle je luxus, ktery maji jen zeny. *** "Kdo je Diana?" http://images.encyclopediadramatica.com/images/e/ea/GeeNoShit.jpg *** "Nemuzu te libat, protoze s v nitru myslim, ze nejsi schopen trvaleho vztahu" Odkdy se sexu rika trvaly vztah? Aha, on si dal penezenku do kapsy a ne na zadek http://www.csfd.cz/herec/1050-rasilov-nejml-sasa/gallery/?film_gallery=7064 . Je videt, ze Klaudie http://www.imdb.com/name/nm0616673/ neni zadny genius http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Genius . ---==Jo, ten odstavec byl spoiler===--- "Ten typek je nejakej nemocnej" "Ale hovno leda - ma ho zarazeny a tak mu kyslik nejde do mozku" ---===Tady nekdo dostane kafe===--- Ham nam nam nam nam nam http://encyclopediadramatica.com/OM_NOM_NOM_NOM . ---===Dobre je dilo k cemu?===--- Proste je to priklad kostry pro vytvoreni komedie. Pokud se zamyslis nad tou zapletkou, tak te urcite napadne nejaka vychytavka. A treba aji vtip. Nepletes si me s nekym, komu to neni u prdele? Nepletes si me s nekym, kdo s tebou mluvi?

Navždy a daleko (1992)

Je to proste limonada, ve ktere dva ruzni (chudej a bohata) lidi spolu resi prakticky veci. Do poloviny docela v pohode. Pote uz to je mene expresivni http://encyclopediadramatica.com/Face_palm . ---===Upozorneni===--- Pokud nemate "muzo" http://www.csfd.cz/film/15739-austin-powers-spion-ktery-me-vojel-austin-powers-the-spy-who-shagged-me, tak muzete prestat cist dalsi odstavec. ---===Dam ci nedam filmu pro damy odpad prohnany===--- ---===[-]===--- Nechapu proc ji parkrat neojel a nezotrocil jako kazdej "normalni chlap" http://www.csfd.cz/film/15575-zalesak-trap-the/ [ hrdina je spis spanily princ nez zkuseny vidlak ] ... ... Ve scene "chci bejt tvoje cuba" [ scena, kdy skoro reknou "miluju te", zenska vzechne a kdyz vzdechne aji jeji chlap tak ho zenska prasti ] Nikolka jak cubka vypada (double strike). Pote nasleduje scena s marinadovou krvi a rudymi rty kurvicek (triple strike). ... ... ... V nasledujici scene "laska nebo kariera" [ jak boxuje ] jde film do "riadnych sracek" http://www.youtube.com/watch?v=wvsboPUjrGc ... Pak tam zustava ... Dale pokracuje jednou "chybou v Matrixu" za druhou ( = deja vu ) http://galeon.hispavista.com/cinerama/actu2/matrixdarkcity.htm (Matrix byl sam taky chybou v Matrixu). ---===Motivy===--- Vzkriseni (otce, syna ...). Prijimani (bohata divka zapada do chudych pomeru). Krest (Tomik po hadce hodi Nikolku do vany - "klesne az na dno" - a stane se kurvickou; Monika by mi neodpustila jedine polknuti, kdybych nerekl ze to dno je obrazne. To dno je obrazne!). ... Myti pradla. Souboj. ... K cemu jsou ty motivy dobry? Jo rekni nam to, kdyz tady s nema furt otravujes Pro to, aby divak, co se na film kouka 2 hodiny, mohl rict "reziser je genialni" a zhodnotit tak praci scenaristy, ktery na "jeste ne film" kouka 2 tydny [ odhadem, tipuju ze prvni verze musi byt rychle hotova a pak se moc neupravuje ]. ---===[=]===--- Ten film se maskuje Krestanstvim, ale nakonec se preci jen vyjevi jako Zidovske dilo (velky nos Toma Cruise, Tomova lacnost po penezich http://www.youtube.com/watch?v=tGvHNNOLnCk , jeden z Zidovskych vynalezu = vzkriseni). Je docela prijemne videt jine filmove dilo o Zidech nez neco od Barbry Streisandove http://www.csfd.cz/film/8768-jentl-yentl/ a Holokaust http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Holocaust . Priznat barvu (zlutou http://www.imdb.com/title/tt0104231/business ) by nevadilo, mmch uspech Holokaustu vyronil slzu u nejednoho Nezida http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Acne, ale kdo by v Americe na takovy film pak sel, ze http://answers.yahoo.com/question/index?q20071002025638AA65984 ? ---===Muzika===--- ---===[+]===--- Enya! Skoda ze tam neni radsi nejaky videoklip http://www.youtube.com/results?search_query=enya . ---===Shrnuti===--- Jestli chces napsat limonadu, tak se na to koukni. Je tam nekolik situaci a Deus Exu http://cs.wikipedia.org/wiki/Deus_ex_machina [ milec se rozhoduje mezi milkou a svym snem, byvali milec divky vyzve mladika na souboj na smrt, divka s milcem utikaji, milec pouziva zdedenou Zidovskou superschopnost "vzkriseni" ... ], ktere je dobre promyslet. Napriklad tady, aspon pro me, moc nefunguji, takze je videt ze "nahoda sice devka je, ale ani bohatym [ filmarum ] dat nemusi". Nicmene musis mit na pameti, ze to, ze to nefungovalo, muze byt zpusobene napriklad tim, ze pri sledovani romantickych filmu delam neco jineho v jinych oknech http://www.youtube.com/results?search_query=mother+of+all+demos [ Pouceni? Duveruj ale proveruj http://www.dbskeptic.com/wp-content/uploads/2008/03/the-scientific-method.jpg ]. ... Na filmu je pekne videt prvoplanovost; ktera v pribezich proste je, jenom si to divaci nechteji pripustit. Ne ze by prvoplanovost byla spatna, jenom pocet carek u objektivne negativniho OMG http://encyclopediadramatica.com/OMG "nesmi" prevysit pocet carek u subjektivne pozitivniho WTF http://encyclopediadramatica.com/OMG. Aha http://encyclopediadramatica.com/Facepalm !

Jentl (1983)

Geniove http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Genius maji problem presne opacny - chteji od knih utect a prevlekat se do zenskych satu. TODO ... zapojit do toho to, ze Barbra je zenska ... @ "Ale ona je tak sladka" , "Staci, ze je sladka" ?

Zálesák (1966)

Jako malej jsem chtel lidi jako on bit, jako velkej jsem chtel clovekem jako on byt.

Putování s pravěkými zvířaty (2001) (seriál) odpad!

Takhle to dopadá když někdo dělá něco co neumí. _______ Příklad : Co je Pozdní Eocen? Kdy byl? Proč savci začali růst? Jak to moře Tepis vypadalo na zeměkouli? 18 metru, to je v porovnání s člověkem asi kolik? Jak vypadá "Tetida", kdyz už je zmíněn její severní břeh? ... ________ Je tu příliš pojmů, spousty z nicha ni nejsou řádně vysvětleny. Nakonec není ani jasné k čemu že ty informace slouží . Sice není od věci se procvičit v třídění informací a být samostatnější, ale zde jsem příliš často říkal "A co jako?". Dokument kde se tomu tolik nestává http://www.csfd.cz/film/232818-born-survivor-bear-grylls-ultimate-survival-man-vs-wild/ . __________ Zajímalo by mě kdy uvidím dokument, kde je jasné kdo jsou hráči (zde dinosauři, krtci, počasí, pleocén ... ) a jakou hru hrají? ______ Jestli píšeš sci-fi nebo kreslíš a potřebuješ nápady tak si to pusť - nezapomeň vypnout zvuk.

School Rumble (2004) (seriál) odpad!

Vetsinou mi to neni vtipny, protoze 1) je tu spousta hysterie a podsouvanych citu 2) vtipy jsou prilis krecovite a preplacane http://en.wikipedia.org/wiki/Goldberg_machine Dily co jakz-tazk vtipne jsou * 1 (od 13:00 ... ) , * 2 (od 12:00 - 15:00) * 10 * 13 [-] Obcas se objevi gag, zbytek vari z vody. Ta voda je navic nedovarena, vymyslet gagy totiz stoji cas. [-] Spousty kawaii - desu - nyu nyu korupce http://encyclopediadramatica.com/Animu . Jenom nezbyva nez cekat nez se odhali emo minulost hrdinu. K porovnani http://www.csfd.cz/film/36510-fight-back-to-school-tao-xue-wei-long/ Fight Back to School od Stephena Chowa, cokoli od Bustera Keatona http://www.archive.org/search.php?query=mediatype%3Amovies%20AND%20subject%3A%22Buster%20Keaton%22 , cokoli od Charlie Chaplina http://www.youtube.com/results?search_query=charlie+chaplin a Tvoje vzpominky na zakladku? [+] Vhodne zvoleny prvni dil, byl totiz prekvapive vtipny. Po hadce prichazi pohadka Delal jsem na statku, krmil kuratka. Pip pip pip pip. Poslouchate jejich vresteni tak dlouho a pak vam dojde trpelivost a na moji podrazce se cas od casu objevila omeleta. ... Tvurci jsou takovi zluti jako Zidi http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Jew, protoze vyuzivaji prace predskolaku, co jim pisou scenar.