Jdi, žij a někým se staň (2005) odpad!

Viry si holt do zeli lezt nenechaj, jakkoli je to zeli velky. ______ VIRALNI NABOZENSTVI BOJUJE PROTI ZAVIROVANYM CERNOCHUM (*) ______ http://www.google.cz/search?q=viral+religions ______ Jeden cernoch dokaze zidovku vylecit ze zidovstvi, neboli "vyzene certa dablem". Vlastne, jak by mohl? To ze je cernoch tady resi pouze on. "Nikomu" to nevadi, pri tech 3 narazkach staci mit mikrospanek "a jakoby nic". ______ Hrdina si take furt stezuje, ze neni zid. Ja bych teda dalsi lednicku http://www.csfd.cz/film/257842-spurensuche-die-weltreligionen-auf-dem-weg/ nekupoval, nevim, treba chce nasyslit zasoby pro sve pribuzne. ______ Zidovstvi mu bylo akorat k baleni holek. Tehdy jeste byli hipici citlivy (navic cernoch je pro manicku vyhra, nez se do ni nasouka a z ni vysouka, tak aji ten orgasmus stihnout muze). ______ Film, ktery neresi naprosto nic, krom vztahu jedne stihacky (zidovka) a basnika (cernoch). Veskere moje nadeje na chytry film http://www.csfd.cz/film/32432-maries-de-lan-ii-les/ plavali v slivovici ______ PREDSUDKY JSOU NEDOTAZENE ______ Obcas jenom nektera postava (= nazor) neco cmrchtne, nic vic.Zadny smysl. V kazdy chvili "a zili stastne az do smrti". Zadna hlubsi myslenka. Zadna sranda dokud si nepromazete mozek slivkou. Zadna tragedie. ______ Postavy co vyjarduji nazory (http://librivox.org/poetics-by-aristotle/ ) maximalne tak stresovanyho novinare co se klepe nad psacim strojem tesne pred uzaverkou. Napsat co si mysli nemuze. Vsak vite jaky veledilo napise, druhej den to "vsichni" cteme. ______ Nic ______ HLASKY ______ A) negr: "Upinam ruce v noci k nebi. Buh si mysli, ze se k nemu modlim. Myslim ale na tebe." ______ B) zid-troll : "Adam byl bilej. Noe (?) byl tmavy a byl vyhnan" negr: "Buh stvoril pudu, pak cloveka. Clovek ("adam") je tedy cerveny ( hebrejsky "adom" ?). Buh ma nejaky zamer, my se ho snazime odhalit a zijeme z pudy." Na cervenou si hrdina vzpomel, protoze se cervenal pred svudnou koketnici. ______ (*) PRO DEMENTY CO NEPOCHOPI SARKASMUS DOKUD JIM TAM NEKDO NENAPISE SMAJLICEK ______ Kdyby nekdo nepochopil, tak "kluky cerny" mam hodne rad, dyt bez nich bysme nemeli hudbu http://www.google.cz/search?q=jazz . ______ Zide maji viralni nabozenstvi. Taky je fajn ze dokazou drzet pri sobe. Ale "trochu" to s tema vykladama "pisma" prehaneji http://www.csfd.cz/film/257842-spurensuche-die-weltreligionen-auf-dem-weg/ (dil o zidovstvi).

Haibane renmei (2002) (seriál) odpad!

Krásný prázdný nic, může-li nic být prázdný. Zajímavé nápady (či svět jak kdo chce) to aji je, ale lepší si to někde přečíst a vysnít si to sám ...

Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (seriál)

Predem upozornuju ze se tento serial tahne jako zvykacka ve vlasech. A je take tezke se ho zbavit jak lepi (dramaticka vlozka). _________ HLAVNI POSTAVA _________ byla chladna "proto", ze je Pozorovatel. Avatar http://en.wikipedia.org/wiki/Avatar , kteremu chybi Kouzelne Schopnosti. Sic! Vzdyt je tu mnohem dulezitejsi co se v dane zemi deje , nez hlavni postava (viz. Vypravne [Epicke] Dilo ; "Odysea" http://cs.wikipedia.org/wiki/Odysseia ) _________ CIZI ZEME _________ jsou velice "zjednodusene". _________ Skoro to vypada ze v jedne zemi maji lide jednu vlastnost. Coz je blbost (ne ta vlastnost, ta myslenka predtim). _________ Rikam si, jestli Cestovatel, a navic takove skvrne jako Kino, by takto jednoduse tu zemi nakonec nepopsal. Pokud se turista vraci z nasi zeme, tak si taky prece rika "Ti cesi jsou ale zlodeji !". _________ ZJEDNODUSENY POHLED NA CIZI ZEME _________ se hodi take proto, ze se zbytecne autor nemusi srat s "emo minulosti" obyvatel. Copak se v anime resi o tolik vic nez v latinskych telenovelach? _________ Zjednodusenim 1) usetri papir 2) muze usetreny papir pouzit k uvaham o tom, jak "Jedinou Vlastnost" {uvest, co z ni vyplyva, co ji zpusobuje, z ceho se sklada, jak ji kdo vnima, jake jsou jeji vyhody a nevyhody, jak ji pouzit, jit do moralit nebo ne? ... } _________ SEBEPOZOROVANI _________ pro zofisty introspekce / sebereflexe _________ Predpokladam, ze autor si byl uz zminenych veci vedom a proto se take v nekterych dilech objevi [ zatim vestim, nevidel jsem vsechny ] pochybovani nad timto zjedodusenym pohledem na svet. _________ VKLADANE TITULKY _________ Jsou jiste dobre k oddechu a pripraveni se na dalsi kapitolu / podkapitolu. Take jsou dobre k pripomenuti ci uvedeni nejakych novych myslenek. _________ NASLEDUJE HODNOCENI JEDNOTLIVYCH DILU _________ Jedna se o komentare z doby, kdy jsem se poslouchal Poetiku http://librivox.org/poetics-by-aristotle/ . _________ 1/13 (odpad!) _________ To nam to pekne zacina! Prvni dil ma zaujmout a nalakat, od cehoz je koneckoncu i uvod k cemukoli jinemu. _________ ZOMG! V prvnim dile kino uvazoval jakoby mu tahlo na 33 rok a mlel s posledniho. _________ 2/13 (***) _________ Ona je to holka !? To jsem mel poznat jako jak? _________ Herci = {Snih predstavuje zakryvani [primo zmineno]; Prsten predstavuje ospravedlneni [ primo zmineno ]; Zajic "predstavuje" obet ; Lovci = vyuzivaji ostatni ; Nakladak ? } Dostal jsem hracky a bavi me hadat co bude dal ... super. _________ Jak uz jsem zminil, fetoval jsem Poetiku. _________ 3/13 (*****) [ obsahuje SPOILERY] _________ Dil co si hraje s uvahami o Predvidani (Vesteni, Dohadovani) a Zkouseni, kterezto dohady vylouci ci potrvdi (anebo prohloubi). _________ V pripade Predvidani / Vesteni je mozne si vylozit "jak vypadaji strivka" poruznu http://en.wikipedia.org/wiki/Rorschach_test . _________ V pripade Zkouseni se jedna o Lid, co furt zkousi nejakou novou "tradici". Lid to dela proto, ze chce prilakat Zakazniky. Coz je sam o sobe "brilantni" napad. _________ Samotne Zkouseni me az tak neprekvapuje http://www.c2.com/cgi/wiki?TestDrivenDevelopment jako to, jak blbe to delali - jeden / prvni clovek, kteremu se to nelibi znamena okamzity neuspech danyho reseni? Ale notak! _________ pozn : Proti memu vykladu mluvi pouze to, ze obe strany (tj. Vyklad a Zkouseni ) nejsou nijak zvlast propletene ci postavene proti sobe. _________ To, jak Autor uvazoval, kdyz to psal se (asi) nedozvim aniz by to Autor sam nerekl. Takze jakykoli vyklad tohoto pribehu muze byt uplny sranec ci k necemu byt (mozna aji odhalit co myslel autor, ale to se overit neda bez autorova "posveceni"). Samozrejme ze Mistr Sefkuchar by sva tajemstvi neprozrazoval komukoli jen tak na potkani. Proc konkurenci odhalovat svoje slabiny a zdroje? _________ Stranou poznamenam jen, ze v Poradne Spolecnosti (ktere se blizi japonske stado) by z mistrovstvi jednoho tezili i ostatni viz. http://en.wikipedia.org/wiki/Standing_on_the_shoulders_of_giants . ________

Věčný žid (1940)

Občas je to vtipné, častěji však obsahuje zmanipulovanou skutečnost. I kdyby to, co říkali bylo myšleno vážně tak na tom nezáleží, protože dokazování v tomto dokumentu je přinejmenším usměvné. Kdo této manipulaci podlehne (tj. začne věřit či nadávat), tak má buď nedostatek informací nebo není zvyklý na praktiky propagandy. Další informace o propagandě (jak se bránit, jak rozpoznat ...) najdete kupříkladu zde http://doiop.com/KoukolProp . _______ Podle mě je tento film včetně komentářů tady varováním před zjednodušeným pohledem na svět (v případech kdy to není moudré). Plusem je že se autoři snažili být srozumitelní i pro dělníka neznalého spousty pojmů, tohle není praxí v ostatních dokumentech. Další plus je to že použili různé grafy a hlášku "relativity jew". Dokument zde http://video.google.com/videoplay?doc-6229070629122885245 .

Putování s pravěkými monstry (2005) (seriál) odpad!

I bible obsahuje vic "faktu" nez tento "dokument".Posudte sami ______ UVOD ______ Pokud je cilem dokumentu poucit, pak tohle neni zadny dokument. ______ ZAPLETKA ______ 1) Nevidim duvod pouzivani latinskych jmen zvirat, jen matou divaka. Kdyby radsi pouzili "lidska" jmena, jako treba "jester" ______ 2) Chybi tu jakekoli vysvetleni ci dokazani toho, jak na ruzna "fakta" prisli. ______ 3) Dokument "fakta" neopakuje, proto prilis neznaly divak ztrati nit a zapomene. ______ 4) Citove zabarvena slova strkaji divaka nekam kde "pravda" byt nemusi. ______ ZAVER ______ Pokud kreslite pokemony tak tady nacerpate napady! ______ DOPORUCENA CETBA ______ Jinak doporucuji knihy ______1) Jaroslava Marese (Zahada Dinosauru) k porovnani, tedy pokud ozelite animaci a zvuk. ______2) Frantiska Koukolika o manipulaci (usmernovani; protlacovani) a propagande (protlacovani) http://bit.ly/BEgbR (ukazkove kapitoly z jeho knihy )

Babička (1970) odpad!

Je to na google video http://video.google.com/videoplay?doc-1644706202614666745 . .... ---===hodnoceni===--- Takhle to dopada, kdyz se nekdo snazi byt zajimavej http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Famous "za kazdou cenu" a precte si nekolik knizek psychologie http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Psychology (Froda http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Freud ...) a sjizdi ED ( encyclopedia dramatica http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Encyclopedia_Dramatica ). . Ale chapu to, jinak by se nejspis neprosadil. Nicmene ta modlarina http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Intelligent_Design okolo jeho osoby je trochu moc! Lynch proste objevil diru v trhu a poradne ji odpanil Rikat http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Politika a psat http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Filosofie veci kterejm "nikdo nerozumi" nebyla novinka, filmovat jo. ........ ---===Motivy===--- Freud, Freud, Freud hadam ze si Lynch delal ve skole poznamky. Dospivani Nejspis psal o svem obycejnem zivote, faker. SpojeniKoho? Clenu rodiny. Jak? Souloz. Cim? Trubka, penis. Penis, vagina a jejich kamaradi tak dal. Trubka / zahradni / vodovodni ... (penis). Vajicko (varlata, zrozeni) Rust Rostlina (penis?). Pocatek rustu : semeno(semeno). Pad / sporJama (vagina). Lidicky se brani podivnym kostrbatym pohybem.Telesny tekutiny Vystrik sperma na zacatku; seminka co kluk nachazi a dava je na postel - dospiva, zasadi je do postele a vyroste mu ... ( tipuju ze to http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Carrot nakraji http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Emo_Cutting a sni http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Eat .... parez? tam neco najde? .... jo, kokon ... porod z penisu? hmmm ; ). Sex. Starsi bratr ("Jen to slizej, pochcanku" .... mel tam dat terc aby to bylo aspon vtipne @ animace u MONTY PYTHON ). Touha po predcich ("sukat" matku? jako psisko http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Bestiality , ok?!? , .... tak to byl otec aha ...). ..... Je tam par zajimavych napadu, ale na to nikdo po trose kresleni a hrani s kostkou neprijde! Lynch http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/David_Lynch proste nemuze bejt genius http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Genius , to misto je uz davno zabrany http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Monkey . ---===Dej===--- Uvod (ejakulace + krev=porod; akorat namichane trosku jinak). Poluce. Vecere (setkani) . Vyvrcholeni v podobe neceho co beztak opsal od Freuda. ---===Tipy===--- 1) Ke kazdemu slovu ci symbolu si pripiste slovesa. A pak je hledejte a zkuste je nejak silene krecovite (jak jinak) pospojit. @ Strom roste. [Penis] se zvetsuje~=naleva~="roste". [Strom] klici~=roste ze [semen] . [Dite] vznika ze [semen]e a vajicka (hadam ze k snidani byla vajicka a to zlute mohl byt zloutek?). ... 2) Kupte si snar nebo pouzijte gogol. 3) Projdete si vsemozne obrazkove knizky. 4) Prectete si neco o tvorbe pribehu http://www.darcypattison.com/ , nebo pouzijte kratke pohadky pripadne vyuzijte rozpracovane rusky byliny http://cs.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Jakovlevi%C4%8D_Propp . 5) Jestli jste nahodou filmar tak si sezente zvukare kterej dokaze pochopit jak delat sklicujici http://www.mobygames.com/game/playstation/silent-hill zvuk. 6) Sezente si nejake nezname nabozenstvi nebo ujety (Freud) vyklad sveta. 7) PROFIT! ---===Vzkaz===--- Pro vsechny ty hloubave a dojate lidicky. Fakt ste to pochopili ? http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Ouroboros

GTO (1999) (seriál)

Skola je boj a ucitel Onizuka ovlada Umeni Valky. Kdyz si zminovane dilo proctete, tak zjistite, ze jeho reseni jsou v souladu s nejvyssim vitezstvim (vyhrat bez boje). Zde je Umeni Valky k nalezeni http://www.chinapage.com/sunzi-e.html (anglicky) . ________ SPOJITOST ________ Pro pohled z druhe strany - slabocha, (skoro)zaka a "luzra" - http://www.csfd.cz/film/231777-welcome-to-the-nhk-nhk-ni-youkoso/ . ________ DOPORUCENE ________ http://www.anime-planet.com/anime/great-teacher-onizuka

První čínský císař (1989) odpad!

Behem pul hodiny si zjistite daleko vice informaci o Cine nez tady. Pokud vam nevadi spetka informaci prospikovana radobybasnickymi kecy vypravece ... tak kostymy vypadaji prave.

Terminator Salvation (2009) odpad!

Buh je mrtev! At zije trzni ekonomika. .... Maly krok pro divaka, velky skok pro kapitalismus. Neco podobneho jsem urcite videl nejenom ja, ale i vy. Na Youtube se urcite akcni sceny najdou.