Funny Games USA (2007)

Hodně depresivní , zvrácené, ale zároveň ironické až trapné. Není nic lepšího, když u Vás film vyvolává všechny možné emoce. Určitě lepší než film prospat ;). 80%

Kletba z temnot (2012)

Nemám co vytknout, tenhle tip hororů je přesně můj šálek čaje. Perfektně natočený, dostatek lekacích scén umocněných hlasitým zvukem. Určitě pro mě velké překvapení, jelikož béčkový název filmu mě odrazoval. 80%

Raubíř Ralf (2012)

Po dlohý době pořádný animák. V rámci žánru 90%

Dům na konci ulice (2012)

Nepřekvapí, neurazí. Ztráta času to určitě není. Herci sympatický. 55%

Čas probuzení (1990)

De Niro uvěřitelný jak nikde nikdo, ty jeho záškuby a záseky spolu s dokonale nesmělým Williamsem vytvořili geniální film, který si diváky najde i po tolika letech.... 90%

Stoker (2013)

Psychicky vyždímá až na dno, Kidman k tomu dodá atmosféru beznaděje, nicméně ne až tak ostrý jak bych od úvodního filmu "otrlého diváka" čekal, mezi 3 a4*

Maniak (2012)

Co to dopr*** GORE psychodepka, po které se vám svět určitě nebude zdát růžovější :) Nedoporučuji slabým povahám.

Nespoutaný Django (2012)

Tak tohle se Tarantinovi vydařilo , ostatně jako vždy. Nejkrvavější western, nerasističtější vtipy, nejstarší Samuel a nejtlustší Tarantino ;). Stopáž v kině utekla jak nic a to jsem šel večer po práci. Žádná nuda a pořádná p*del ;) 99%

Chata v horách (2012)

Ne až tak "najevodávající" ironismus jako Zombieland, ale vesměs to samé :). Řekl bych mix Zombielandu a 13 duchů. Chris Hemsworth nyní frčí a tak se na něj dobře kouká. Celé je to předvídatelné ale tak nějak to funguje. Vítečně jsem se bavil a to je na to, že jsem si film pustil v 02:00 ráno a neusnul výkon ;). Určitě doporučuji , ale bát se nebudete 80%

Norman a duchové (2012)

Perfektní zpracování. Je to krása sledovat tuto vizuální senzaci... Co se týká příběhu má to své chyby, ale už jen z popuzení toho, že jsem v Cinemacity Zličín včera 06.09.2012 v 19:40 byl na tomto snímku v celém kině jenom já s přítelkyní dávám za 5* aby se spousta lidí drclo do hlavy proč dali přednost Lets dance .........