Metr X (2000) (amatérský film)

jsi to ty "Týjo" ? Sleduj bílou krabici. :)) párty filmek .

Tisíc slov (2012)

Prvních 30 minut se táhne jak "Jágrovo žvejkačka" , ale potom to celkem uteče. S Eddiem jsem viděl i horší filmy, kdo od něj již nečeká žádný zázraky tak se celkem i nasměje. 55%

Bitevní loď (2012)

Nechápu tak špatné hodnocení, co by člověk měl očekávat od předělávky hry od Hasbro ??? Z deskové hry udělat takhle perfektní vizuální sci-fi akční film to je umění. Dabing Rihanny děsný, ale vše ostatní mi nevadilo, ano je to kýčovité ale krásně zpracované a koukatelné, stopáž se nevlekla a utekla celkem svižně. 1* ubírám za seniorské komando, které bylo i na mě trošku moc. 85%

Superbad (2007)

Michael Cera a Christopher Mintz-Plasse ... nevěřím, že nemají nějakou vrozenou vadu....jinak jsem se suprově bavil, stopáž mohla být kratší a sexismus trošku ubrán, působilo to moc přímočaře. Na druhou stranu "Ptačí poklad" apod. oprabdu jsem se bavil. 75%

Hunger Games (2012)

Nedokážu pochopit, co bylo na tom filmu tak drahé.... jedině reklmaní kampaň , protože film je celý natočen v lese. Efekty minimální. Nápad "koncentráků" a zpracování SCI-FI jak v 90. letech "oblíbené fialové paruky" se mi líbil, zbytek filmu jednohubka, kterou už znova určitě nemusím.

Temný rytíř povstal (2012)

Nemám co bych vytknul. Stopáž se netáhla ale plynule utekla. Bale úžasnej jako vždy ( i když u mě nejlepší role ve filmu "Mechanik" ) . Tom Hardy s ještě většíma trapézama než v Warrior :)) . Anne Hathaway je možná jediná výtka tomuto velkolepému dílu. Ano již to není tolik komiksové jako Burtonovo batman, ale dozrál a stal se z něj pořádný akčňák se vším všudy. 95% Viděno v multikině.

Spawn (1997)

Vzhledem k tomu, že jsem to viděl v době premiéry na VHS musím dát takové hodnocení, samozřejmě , že pro ty , kteří zkouknou nyní to již nebude žádná bomba.

Expres foto (2002)

Smekám před Williamsem, každý pedofilní senior by mu mohl závidět vzhled a charakter jaký zde zahraje :). 80%.

Monstrum (2008)

"Footmontage" mi tady nevadí tolik jako v jiných filmech. Samozřejmě už na začátku musíte očekávat, že se nejspíš ke konci filmu mnoho odpovědí nedočkáte. Obsazení herci jsou sympatičtí, nikdo tam není vyloženě rušivým elementem. Nemůžu dát ale 5* jelikož způsob jakým bylo "Monstrum" prezentováno mi prostě neseděl, šlo to udělat určitě líp. Horor nevim proč je to vůbec v této sekci, o horor se určitě nejedná Mysteriózní Sci-Fi ano ale bát se ničeho určitě nebudete.